Виниловая пластинка• 02 апреля 2021

Налог 5%со всего имущества и накоплений, это разгон или правда будет?

https://m.facebook.com/watch/?v=442888213710827&_r...
Ссылка
Аноним НаВсеГда• 02 апреля 2021
Схема сыра• 02 апреля 2021
а у меня минус на карте, пусть государство ее пополнит
Тепличная• 02 апреля 2021
ФБ? Серьезно?

Ссылка на законопроект ГДЕ?
Анонимчик• 02 апреля 2021
Ответ дляТепличная
ФБ? Серьезно?

Ссылка на законопроект ГДЕ?
На сайте ВР.
Тепличная• 02 апреля 2021
Ответ дляАнонимчик
На сайте ВР.
Ага. Ну давайте. Посмотрим, когда зарег. законороект, кем инициирован и что конкретно там написано.
А у нас макарошки• 02 апреля 2021
это ж от ранее наворованного но еще не легализированного
Прилипало• 02 апреля 2021
Думаю перенесут на год как минимум
Прилипало• 02 апреля 2021
Ответ дляТепличная
ФБ? Серьезно?

Ссылка на законопроект ГДЕ?
Да, давно
Кина_не_будет• 02 апреля 2021
Там не всем. Это добровольно задекларировать то, что есть и еще не задекларировано и оплатить налог. Это сделали для того, чтоб легализировать свое незаконное имущество)))
Тепличная• 02 апреля 2021
Ответ дляПрилипало
Думаю перенесут на год как минимум
Это законопроект 5153

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету

’Проектом Закону України передбачається у період з 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року провести одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб.’

Зачем это надо

З 1 січня 2017 року Україна приєдналась до міжнародної програми розширеного співробітництва з питань імплементації Плану дій BEPS, участь у якій на сьогодні беруть понад 135 країн і юрисдикцій.
Наразі на законодавчому рівні вже врегульовано низку питань, необхідних для імплементації окремих кроків Плану дій BEPS, які спрямовані на забезпечення більшої прозорості та розширення бази оподаткування за рахунок залучення до сплати податків платників, які уникали оподаткування, застосовуючи методи, побудовані на використанні транскордонних операцій....’

Текст законопроекта и пояснительная записка на сайте ВР

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf35...
Упругая попка• 02 апреля 2021
Разберитесь сначала
Пугачиха• 02 апреля 2021
Думаю этот налог касается более богатых слоев населения

10. Склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, становить:
1) активи, крім визначених підпунктами 2 і 3 цього пункту, сумарна вартість яких не перевищує 400 000 гривень станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування. У разі якщо грошова вартість таких активів визначена в іноземній валюті й банківських металах, їх вартість зазначається у гривні за офіційним курсом національної валюти до відповідного виду валютних цінностей, визначеним Національним банком України на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування;
2) нерухоме майно, розташоване на території України, яке станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування належало фізичній особі на праві власності (у тому числі спільної сумісної або спільної часткової власності), що підтверджується даними відповідних державних реєстрів, в обсязі:
а) об´єкти житлової нерухомості:
квартира загальною площею, яка не перевищує 120 квадратних метрів, або майнові права, що підтверджені відповідними документами, на таку квартиру у багатоквартирному жилому будинку незавершеного будівництва; або
житловий будинок, зареєстрований у встановленому порядку в Україні, загальною площею, яка не перевищує 240 квадратних метрів, або житловий будинок незавершеного будівництва загальною площею, яка не перевищує 240 квадратних метрів, за умови наявності у такої фізичної особи права власності на земельну ділянку відповідного цільового призначення;
б) об´єкти нежитлової нерухомості – нежитлові будівлі некомерційного призначення та/або нежитлові будівлі незавершеного будівництва некомерційного призначення загальною площею, яка не перевищує 60 квадратних метрів;
в) земельні ділянки, розмір яких не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України;
3) один транспортний засіб особистого некомерційного використання (крім транспортного засобу, призначеного для перевезення 10 осіб i більше, включаючи водія, легкового автомобіля з робочим об´ємом циліндрів двигуна не менше як 3 000 куб. см та/або середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2021 року, мотоцикла із робочим об´ємом циліндрів двигуна понад 800 куб. см, літака, гелікоптера, яхти, катера), право власності на який було зареєстровано відповідно до законодавства України станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування.
Щодо активів фізичної особи, визначених у цьому пункті, не здійснюється нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.
Прилипало• 02 апреля 2021
Ответ дляТепличная
Это законопроект 5153

Зачем это надо

Это вообще не то
Тепличная• 02 апреля 2021
Ответ дляПрилипало
Это вообще не то
Дайте ссылку на то.
Прилипало• 02 апреля 2021
Ответ дляТепличная
Дайте ссылку на то.
Гуглите нулевое декларирование с лета
Пугачиха• 05 апреля 2021
Ответ дляПрилипало
Это вообще не то
Почему не то. Там все четко написано. Сколько и за что.