Первоклашка Я• вчера в 11:55

Думаєте, років через 50 всі будуть народжувати тільки через кесарів розтин?

Все більше жінок платять лікарям, щоб їм намалювали показання до кесаревого. Зручно, нічого не порветься, і ще й дату можна запланувати яку захочеться
So_so• вчера в 11:55
Не думаю, но, возможно, будет выбор.
Чудо в декрете• вчера в 11:56
господи, да уже искуственную матку китайцы создали
а вы про через 50 лет
Миссис Буркул• вчера в 11:56
Жінок, які хочуть зробити собі полосну операцію просто так, важко назвати розумнити. Тому, навряд їх кількість буде зростати.
Крошечка-хаврошечка• вчера в 11:57
Через 50 лет вообще рожать не будут. Думаю что через 50 лет будут инкубаторы такие для высиживания детей. А женщины будут вечно молодые, вечно красивые, с красивой талией.
Бронетапці• вчера в 11:57
зараз китайці розробили інкубатор... жінки взагалі рожать не будуть
Крошечка-хаврошечка• вчера в 11:58
Ответ дляМиссис Буркул
У мене усі знайомі хотіли кесарів розтин, боялися що їх буде дуже боліти.
автор Первоклашка Я • вчера в 11:58
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
о, і я про це
мадамГрицацуева• вчера в 11:58
Не знаю, все мои знакомые рожали сами, у меня было экстренное кесарево, спасибо за это врачам, спасли моего ребёнка.
Наполеон Бонапарт• вчера в 11:59
Ви так класно зараз знецінили жінок.
Я народжувала природнім шляхом, бо лікар , що вів вагітність не чув мене, коли скаржилася на болі в паху і казав, що не дасть направлення на кесарів. І симфізит то видумка. А я ледь ходила і кожен рух приносив біль.
Важкі довгі пологи, дитина 4550. У мене епізіотомія+3 розриви
Пройшло більше 11 років, в у мене досі є болі в паху
Крошечка-хаврошечка• вчера в 11:59
Ответ дляПервоклашка Я
о, і я про це
Тут ніхто не думає що порветься, а як боліти буде. Бо все що порветься можна зашити і зробити пластику, а он те, що боліти добу може у схватках, от це... Мало приємне, а якщо ще і стимулюють, руками туди лізуть, жінка взагалі дуріє від емоцій...
Любви вам!• вчера в 12:00
Я бы не хотела кесарево. Мне было больно рожать, но зато как только родила, мучения закончились. Потом только, извините, какать первый раз было страшно, но помогло слабительное. Это точно лучше полостной операции. Если нет действительно важных показаний и угрозы жизни ребёнка.
Забрала і не сказала• вчера в 12:01
Ответ дляЛюбви вам!
Я наоборот за. Особенно если крупный ребенок.
Носки на подтяжках• вчера в 12:01
Ответ дляПервоклашка Я
о, і я про це
А хто хоче рватися чи епізіо чи проблеми в пологах. А так наче КР більше прогнозовано що все буде добре.
автор Первоклашка Я • вчера в 12:04
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ви так класно зараз знецінили жінок.
Якщо дуже захотіти - в цій темі можна знайти і мізогінію, і знецінення, і токсичність. А ще я ж написала тільки про жінок, не врахувала що особи які відносять себе до іншого гендеру теж народжують.

А реальність така, що моя тема базується виключно на прикладах знайомих і публічних людей, які висловлюють такі думки.

Щиро співчуваю вашим болям в паху.
Часи змінились, і лікарі теж.
Стетоскопуло• вчера в 12:02
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
а потом тянут- потянут и получается овощ, как у моей одноклассницы.
Миссис Буркул• вчера в 12:02
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
И в вечном поиске)
Робот Вертер• вчера в 12:04
Ответ дляЧудо в декрете
а вы про через 50 лет
В этой сфере вряд-ли будут изменений из-за жёстких ограничений
Вся така шо куди там• вчера в 12:06
Нет, не думаю.
У меня пара подруг вообще боролись за вторые естественные после первого кесарева, хотя я бы на эти риски не пошла в такой ситуации, так что все идти без показаний точно не будут.
Я обдумывала кесарево, но планировала дождаться начала схваток.
Доставать ребенка, когда его организм не готов, не перестроен и не даёт сигналы для начала родов, просто потому, что красивая дата или окошко в графике врача, меня всегда отпугивало больше, чем страх перед естественными родами.

В Израиле, например, который считается эталоном в медицине по многим вопросам, фиксируется незначительное снижение доли КС.
2013 год — ~15,4%
2021 год — ~14,3%
Най хоч раз• вчера в 12:08
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А розтин не болів?
Я не проти розтину, але якщо жінка та дитина здорові, якщо все в нормі, чому б не народити? На пузі не буде шраму, наркоз легший або без нього, виписують швидше.
Дайте згадаю• вчера в 12:08
Ответ дляБронетапці
Народжувати не будуть китайські жінки) а решта ще помучиться
Пупс• вчера в 12:09
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я після третіх пологів,кесарів, повернулась у кращу форму ніж до першої вагітності за 3 місяці
Сама вумна тутички• вчера в 12:09
В моем случае роды были адом с последствиями и для меня и для ребенка. Я двумя руками за кесарево и за то, что женщина сама решает как ей рожать. Уже есть искусственная матка, так что через 50 лет все будет совсем иначе.
Робот Вертер• вчера в 12:09
Ответ дляНай хоч раз
А розтин не болів?
Почему бы не дать человеку право выбора?
Пугачиха• вчера в 12:10
Практически все мое окружение рожали ЕС. Редко кто и по серьезным показаниями КС.
Выбрать полосную операцию просто так.. ну это дело каждого. Я бы не хотела
Миссис Буркул• вчера в 12:11
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Невпинних кровотеч, тромбозів, інфекцій, травм сусідніх органів, порушеннь репродуктивної функції та інших ускладнень для себе та дитини не боялися?
Личко Невеличке• вчера в 12:11
Надеюсь, вообще в искусственной матке будут вынашивать
автор Первоклашка Я • вчера в 12:13
Ответ дляМиссис Буркул
З природніми пологами ускладнень може бути не менше. І для матері і для дитини, он сусідня тема про щипці
Най хоч раз• вчера в 12:14
Ответ дляЗабрала і не сказала
У мене крупний, а лікар сказав, що менший на пів кіло. Народила без розривів, але давили на живіт. Дитина неспокійна, лікарі при огляді дитини казали, що все ок, але я бачила, що ні. Пізніше вилізли серйозні проблеми. Більше не ризикнула б народжувати сама.
Миссис Буркул• вчера в 12:16
Ответ дляПервоклашка Я
КР- це небезпечне операційне втручання. ПП- фізіологічний поцес. І так, рятувати життя матері та дитини усіма можливими засобами- це нормально. А от робити полосну операцію без показань- це необосновані ризики для жінки і дитини.
Менее Более• вчера в 12:17
Ответ дляМиссис Буркул
Чего это? А вы знаете что роды через письку, чреваты, опущениями, недержанием мочи и тд