В гости звали?• 05 апреля 2021

ГВ при COVID

Доброй всем ночи, подскажите, кто переболел ковид и при этом кормил грудью, как самочувствие ребёнка и как всё происходило?
вентиляторная• 05 апреля 2021
Я хворіла і годувала, але тільки на сон так як дитині вже було на той час 2 роки і 6 міс. І педіатр та інфекціоніст дозволили ГВ. Дитина схоже теж перехворіла ( діарея, 37.5, покашлювання легке, нервозність), але її симптоми минули за 2 дні. Давала за рекомендацією лікаря ентерол + рясне пиття. Після одужання через місяць завершила легко і без травматизму ГВ.
автор Anastasia_kyiv • 05 апреля 2021
Ответ длявентиляторная
Дякую Вам за відповідь, моїй манюні сьогодні 1 рік і 6 місяців як раз, зараз лежу з температурою і хвилююсь дуже. Теж годую тільки на ніч і інколи вночі.
вентиляторная• 05 апреля 2021
Ответ дляAnastasia_kyiv
Одужуйте швидше🙏! Я теж хвилювалась, але діти перенесли найлегше. Ми хворіли всією сім´єю. Головне контролюйте всі свої показники, здавайте необхідні аналізи і все під контролем лікаря, а краще кількох. Бажаю Вам легко здобути імунітет 😉А Манюня може навіть більше прикладатися, щоб заспокоїтись.Моя так і робила)))
Угги в горошек• 05 апреля 2021
Здравствуйте. Тоже создавла тему, вот https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2852953
Больше пить. Грудью кормила. Все подтвержденные 2 взрослых и 2 ребенка. Дети перенесли как ОРВИ. Скорейшего выздоровления!
автор Anastasia_kyiv • 05 апреля 2021
Ответ длявентиляторная
Дуже дуже Вам дякую,всього найкращого Вам) Заспокоїли мене)
автор В гости звали? • 05 апреля 2021
Ответ дляУгги в горошек
Спасибо большое Вам)
100pudov• 05 апреля 2021
Ответ длявентиляторная
в этом возрасте можно и не давать грудь
100pudov• 05 апреля 2021
Ответ дляAnastasia_kyiv
автор полтора года ребёнку отлучите от ГВ !!уже не манюня.
АлывердЫ• 05 апреля 2021
Кормите, Ваши антитета помогут малышу не заболеть или легче перенести ковид, если все же заболеет.
Выздоравливайте поскорее и пусть все пройдёт легко!