pingvinnna• 05 апреля 2021

Когда будет письмо с треком

Деввоччки!! заказала зару польша. Пришло первое письмо сразу после заказа, что заказ принят, через два дня( сегодня) пришло, что заказ отправлен, придет еще одно письмо? или вводить в кабинет перевозчика номер именно заказа от зары?
На_оба_рот• 05 апреля 2021
Спаси і сохрани від таких посередників.
автор pingvinnna • 05 апреля 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Спаси і сохрани від таких посередників.
я собі замовляю:)
Кто крайний?• 05 апреля 2021
Вам прийде повідомлення від пошти Польщі, там буде трек
Кто крайний?• 05 апреля 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Спаси і сохрани від таких посередників.
Ніхто не народився посередником, ними СТАЮТЬ
автор pingvinnna • 05 апреля 2021
Ответ дляКто крайний?
агаа, тобто прийде ще один лист, дякую! я просто перший раз замовляю і щось панікую.
Скоро_вчера• 05 апреля 2021
В письме, в котором написано что заказ отправлен, должен быть трек
автор pingvinnna • 05 апреля 2021
Ответ дляСкоро_вчера
ні, там лиш номер замовлення той що і в кабінеті зара, ще силка на слідкування посилкою в додатку, адреса куди доставляється і перелік речей
Скоро_вчера• 05 апреля 2021
Ответ дляpingvinnna
Вот по ссылке пойдите и увидите трек
автор pingvinnna • 05 апреля 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Вот по ссылке пойдите и увидите трек
перейшла, там просто перехід на додаток в розділ покупки і все те саме номер самого заказу від зари, показано шо надіслано і перелік товарів. Можливо ще прийде один лист від пошти, як написав коментатор вище:)
Скоро_вчера• 05 апреля 2021
Ответ дляpingvinnna
Трек присылает магазин
автор pingvinnna • 05 апреля 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Трек присылает магазин
тепер я ще більше панікую )
Кто крайний?• 05 апреля 2021
Ответ дляСкоро_вчера
Трек присылает магазин
Ніколи Зара Польща не присилала трек, вона повідомляє про відправку з номером ордера, а трек видно вже в повідомленні від місцевої служби. Для чого писати, якщо не знаєте
Скоро_вчера• 05 апреля 2021
Ответ дляpingvinnna
тепер я ще більше панікую )
Если там нет, ждите письмо от DHL или кем они доставляют
Скоро_вчера• 05 апреля 2021
Ответ дляКто крайний?
Я пишу про общие правила отгрузки, не знала что Зара не дает трек