pingvinnna• 06 апреля 2021

який трек правильний?

Всім привіт, хто користується юе, проконсультуйте, будь ласка.
Запит на юе я зробила але поки дочекаюсь відповідь..
Вперше зробила замовлення на сайті Польші ддя себе і дочекалась листа з треком сьогодні зареєструвала його, зробила опис, додала інвойс, статус-не отримано( той трек, що нижче)
зайшла знову в додаток дивлюсь, а там ще один трек, статус - готується до відправлення, просить додати інвойс, вже з вагою, і пише в ньому, що отримано від dhl.
і я от не розумію, який трек вірний?
чи цей що прийшов другий він просто пояснює те, що бе отримало посилку від dhl? Підскажіть, будь ласка, хочеться щоб посилочка доїхала без ннеприємностей:)
автор pingvinnna • 06 апреля 2021
ось
Ms. Скромность• 06 апреля 2021
Писала вам вчора, напишу і нитки.
Посередник- не ваше покликання.
автор pingvinnna • 06 апреля 2021
Ответ дляMs. Скромность
Писала вам вчора, напишу і нитки.
Посередник- не ваше покликання.
ви коли вперше собі замовляли, то дуже все знали і все правильно робили? Сумніваюсь) Будьте трохи добріші
Ms. Скромность• 06 апреля 2021
Ответ дляpingvinnna
Замовляла на магазин, перше замовлення на +- 4 тис дол. Олд неві.
Перед тим прочитала шу від а до я.
Кожний свій вихлоп тут не несла.
То був 2013 чи 14 рік.
Пройшло навіть без розмитнення.
автор pingvinnna • 06 апреля 2021
Ответ дляMs. Скромность
Перед тим прочитала шу від а до я.
Кожний свій вихлоп тут не несла.
То був 2013 чи 14 рік.
Пройшло навіть без розмитнення.
що мені зробити пустити аплодисменти вам?)
я також читаю шу але там такого немає в темі, чому я зареєструвала один трек, а з‘явився зовсім інший. В чому проблема просто допомогти і пояснити, а не писати мені під другим постом, що посередником мені не бути)) Ви не забувайте, як називається цей форум )
Благо тут є прості і добрі люди, які не тільки яд пускають, а просто допомагають
Фокус-Покус• 06 апреля 2021
Все може бути, таке часто трапляється. В ЮЕ є можливість подивитися фото посилки, подивіться, чи всі ваші дані, чи той магазин, чи по вазі більш-менш сходиться. Буває, що вишлють декількома посилками, і не повідомлять. Якщо все ваше - хай їде, раптом не ваше - тоді бийте в усі дзвони
автор pingvinnna • 06 апреля 2021
Ответ дляФокус-Покус
тааак, фото коробки подивилась, данні мої і по вазі також думаю моє) Все в одній
я просто чого запанікувала, в мене посилка більше ніж на 100 ує, а консультант мені сказав, що типу потрібно внести в трек декалровану вартість раніше ніж посилка буде на сортуванні, щоб вони бачили ціну і вже розділили її)
а я ж то зареєструвала той трек який надіслав мені dhl і думаю так все зробила строго по інструкціі ) А тут дивлюсь вже цей інший є і запанікувала😟
Дякую вам за відповідь і за хвилинки витраченого часу🙃
Фокус-Покус• 06 апреля 2021
Ответ дляMs. Скромность
Писала вам вчора, напишу і нитки.
Посередник- не ваше покликання.
Купувати на закордонних сайтах мають право тільки посередники? Для себе не можна?