Любящая болтать• 07 апреля 2021
щеплення в стаціонарі
матусі, хтось робив діткам щеплення в стаціонарі під спостереженням лікарів. Я боюсь робити дитині щеплення, планую робити вибірково. не всі , тому шукаю безпечні варіанти. Показаннь щепитися в стаціонарі немає. просто дитинка трохи нервова і до року трохи були прояви. схожі на атопічний дерматит ( сухіть шкіри на ніжках)
Любящая болтать
• 07 апреля 2021
Ответ дляМаргарита и Мастер
мені робили всі прививки, тоді не було такого Антипрививочніки... перехворіла всим чим тільки можна, і в різній формі дечим 2 раза
Дуже дивують люди які згодні колоти авіть ті прививки які потрібні для Африки ’нехай будуть’ а якщо поїде
для мене це маразм
Знайомий бізнесмен купив Зелений паспорт і поїхав в Лондон, в Аєропорту загнали під сканер - сказали інєкції ви не робили паспорт ФАЛЬШ і повернули в укр.... приїхав додому .... питання бізнесу не вирішив... Має громадянство однієї із країн Єс....
Не знає як буде вирішувати питання повязані з бізнесом, але вакцинацію робити не буде...
Збитки по бізнесу не рахував, але не 1тис уе і чим закінчиться поки що не відомо
для мене це маразм
ого. прям сканер
Любящая болтать
• 07 апреля 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну вы же понимаете что сейчас в больнице хватануть ковид элементарно.туда идти только по острой необходимости.В стационаре тем более
дякую. почитала і замислилась про ковід
Любящая болтать
• 07 апреля 2021
Ответ дляДобрый Жук
почитайте инструкцию к сосудосуживающим каплям в нос, а их вы капать будете очень часто
я если насморк появляется сразу физраствором капаю и проходит насморк
Добрый Жук• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
У вас всë впереди
Сплюшка• 07 апреля 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Вы не антипрививочники, вы вот такие люди.
Согласны? Я - да. Мы тоже анти)
если вы ради телика с малышевой готовы своим детям палёнку колоть, то это да, очень смешная шутка
Неутомимые шахматы• 07 апреля 2021
Ответ дляСплюшка
Что? Я против вакцин вообще-то, любых.
Маргарита и Мастер• 08 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
ого. прям сканер
сама в лондоні не була... але про сканування щеплень давно і чула і читала... все може бути
Маргарита и Мастер• 08 апреля 2021
Ответ дляСплюшка
телика нет 13 лет в доме, и кто такая Малишева!?