Любящая болтать• 07 апреля 2021

щеплення в стаціонарі

матусі, хтось робив діткам щеплення в стаціонарі під спостереженням лікарів. Я боюсь робити дитині щеплення, планую робити вибірково. не всі , тому шукаю безпечні варіанти. Показаннь щепитися в стаціонарі немає. просто дитинка трохи нервова і до року трохи були прояви. схожі на атопічний дерматит ( сухіть шкіри на ніжках)
Подскажите плиз• 07 апреля 2021
Сколько вам сейчас? Какие вакцины хотите делать?

КликОЛЬКА• 07 апреля 2021
Судьба одна что в поликлинике,что в стационаре
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляПодскажите плиз
2. инфанрикс ипв
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляКликОЛЬКА
но лучше обезопасить ребенка. тем более может вообще откажусь от прививок
Неутомимые шахматы• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Вас никто не может заставить, это добровольно.
Пишите отказ.
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Пишите отказ.
просто хочу сделать от столбняка и полио. и не 4 а 2 дозы. отказ пишу постоянно в полмклинике. но и столбняка боюсь
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Пишите отказ.
в роддоме делали 2 прививки. нормально перенесли. от бцж даже следа нет. это муж у меня за прививки. а я больше против чем за

Заела_пластинка• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Я собі як уявляю, що може статись після щеплення, то відразу бажання щось вколоти пропадає.
Не дай Боже щось піде не так, то хіба що за дупу себе вкусиш. Час назад не повернеш.
Сама думаю, що саме від таких хвороб було б потрібно щепитися, але так і не наважилась.
Неутомимые шахматы• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Мне повезло, мы с мужем оба против
Маргарита и Мастер• 07 апреля 2021
ми антіпрививочніки... діти в приватній школі... достануть переведемо на домашнЄ навчАння, в дер садочки не ходили...
Деякими хворобами хворіли, але в легкій формі
Знаємо і спілкуємось з адекватним педіатром
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
у Вашої литини жодного щеплення?
Заела_пластинка• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
у Вашої литини жодного щеплення?
Жодного.
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляМаргарита и Мастер
садочок можна знайти . де можуть взяти без щеплень
Неутомимые шахматы• 07 апреля 2021
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вы не антипрививочники, вы вот такие люди.
Согласны? Я - да. Мы тоже анти)
Заела_пластинка• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Доречі малу в три роки не брали в садочок, бо не було щепленнь. Але це ініціатива директора дит.садка, в поліклініці мені всі документи видали.
Я пішла в три роки, залишила документи, мені сказали, що місць немає, а без щеплень так тим більше.
Через різ знову пішла до них, на той час моя дитина уже була першою в черзі. В садочок взяли, хоча сказали, що щеплення потрібно зробити. Я сказала, що подумаю і зроблю. Але так ні одного і не зробила. Зараз уже ходимо до школи. Поки що там взагалі ніхто про щеплення і не згадував. Як буде далі - не знаю.
Ully12• 07 апреля 2021
Все прививки по календарю, у знакомых и подруг с детьми - так же. В стационаре никто не делал, даже не знала что такое есть.
Заела_пластинка• 07 апреля 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Согласны? Я - да. Мы тоже анти)
Там стільки протипоказань! Але що говорити, коли лікар ставить діагноз і каже, що щеплення потрібно зробити.
А через рік я випадково дізнаюся від іншого лікаря, що з таким діагнозом щеплення категорично не можна робити.
Бог відвернув.
А через деякий час знову лікар(уже інший) розказував, що обов´язково потрібно зробити щеплення АКДС. Відкрила інструкцію, а там чорним по білому написано ’не можна’ ))))
На що лікар сказав: ’ну і що? Ми робимо діткам і з таким діагнозом’ і тд і тп.
Не вірю нікому.
І стаціонар не факт, що допоможе.
Заела_пластинка• 07 апреля 2021
Ответ дляUlly12
Також не бачила, щоб в стаціонарі хтось робив щеплення. Окремого відділення немає. А прийти в стаціонар - ризик отримати щось новеньке.
Із останнього - це коронавірус.
Одне діло йти туди, бо мусиш. А йти робити щеплення - збільшувати ризики
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляUlly12
так роблять діткам у кого є ризики побічних реакцій. але думаю такі ризики є у всіх

Неутомимые шахматы• 07 апреля 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
Бог відвернув.
Не вірю нікому.
І стаціонар не факт, що допоможе.
Я по образованию стоматолог.
Училась в Киеве не так давно и вот могу вас заверить, что в мед.вузе не изучают составы, показания, противопоказания к вакцинам, названия вакцин и механизм их действия.
Ни на стомат., ни на мед.факультетах.
Есть пару лекций, где просто воспеваются оды вакцинации, как это нужно всем и т.д.
Только после учёбы, благодаря самостоятельному изучению, я узнала всю информацию, в том числе, неудобную информацию, которую в вузах говорить не принято.
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
Із останнього - це коронавірус.
я перехворіла під новий рік на коронавірус, дитина не заразилась
Ully12• 07 апреля 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
Із останнього - це коронавірус.
Конечно! Как и класть ребёнка в больницу по первому чиху чтобы «проколоть». Риск внутрибольничных инфекций, это не шутки. Но у нас народ дикий. Он боится прививок и при этом пихает в ребёнка с ОРВИ антибиотики, даёт сиропчики от кашля, ношпу маленьким детям 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
tarveldy• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
а смысл тогда вообще делать?
Добрый Жук• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
почитайте инструкцию к сосудосуживающим каплям в нос, а их вы капать будете очень часто
Маргарита и Мастер• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
у нас домашні, хотять на гуртки різні + спорт. В садочок не дуже хотять (приватний треба оплатити повний місяць, а повний не ходять.. то не хо, то ще щось..., тому і не водимо. Приватний 8-10тис в мясяць)
Маргарита и Мастер• 07 апреля 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Согласны? Я - да. Мы тоже анти)
Дякую за підтримку, не має тел 13 років... смартфони діти в руки не беруть. кнопочний тел в разі необхідності даємо... Наші діти з тих які ганяють ціле літо в селі і живуть без інтернету
Заела_пластинка• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Це ви так думаєте. Чи ви здавали кров на антитіла дитині?
Я також перехворіла на корону, а мала була без симптомів, казала що запахи не відчуває пару днів.
А якщо дитина маленька, то вона і не розкаже, що з нею не так.
І крім корони є багато всього іншого. Якось лежали в лікарні із запаленням легень, а там ще взяли ротавірус. Малу троє суток капали без перерви, була ніяка - відволодали. Я сала також чуть ласти не склеїла.
Боюсь лікарень, там кишить інфекція
Маргарита и Мастер• 07 апреля 2021
Ответ дляЗаела_пластинка
Бог відвернув.
Не вірю нікому.
І стаціонар не факт, що допоможе.
мені робили всі прививки, тоді не було такого Антипрививочніки... перехворіла всим чим тільки можна, і в різній формі дечим 2 раза
Дуже дивують люди які згодні колоти авіть ті прививки які потрібні для Африки ’нехай будуть’ а якщо поїде
для мене це маразм
Знайомий бізнесмен купив Зелений паспорт і поїхав в Лондон, в Аєропорту загнали під сканер - сказали інєкції ви не робили паспорт ФАЛЬШ і повернули в укр.... приїхав додому .... питання бізнесу не вирішив... Має громадянство однієї із країн Єс....
Не знає як буде вирішувати питання повязані з бізнесом, але вакцинацію робити не буде...
Збитки по бізнесу не рахував, але не 1тис уе і чим закінчиться поки що не відомо
КликОЛЬКА• 07 апреля 2021
Ответ дляЛюбящая болтать
Ну вы же понимаете что сейчас в больнице хватануть ковид элементарно.туда идти только по острой необходимости.В стационаре тем более
автор Любящая болтать • 07 апреля 2021
Ответ дляtarveldy
а смысл тогда вообще делать?
потом проверю антитела. после года уже делают не 4 а 3 прививки