Как нефиг делать• 08 апреля 2021

Как покупать криптовалюту?

Нужно к какому-то посреднику обращаться, или можно самому? И где она "хранится" - на каком-то сайте? Правда не понимаю.... с чего начать? Не смейтесь)
Борисфенка• 09 апреля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
а почему выводить нужно через Куну? с Бинанса нет вывода на карту?
Я только на Exmo, там есть вывод на карту, думала и на БИнансе так.
Вже не пам´ятаю, здається, з Бінанса не було виводу в 2017.
А Ексмо ще жива? Там було дуже мало монет свого часу.
Компас Ижевска• 09 апреля 2021
Ответ дляБорисфенка
да, жива
И сейчас монет мало, потому и хочу на бинанс перейти
Борисфенка• 09 апреля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
да, жива
Так перейдіть, в чому проблема? Зручно, коли є багато бірж, на яких зареєстрований, ще й арбітраж як попутний заробіток.
Вкаблучках• 09 апреля 2021
Ответ дляМамулька
Нфт для новичков,не стоит ,это для профи уже
А на бинанс нфт купить можно? Где их там искать
очки_ннадо• 09 апреля 2021
Ничего не понятно, но очень интересно
Пару лет назад пробовала разобраться, но не осилила
Мотористка• 09 апреля 2021
Ответ дляКак нефиг делать
Для инвестиций
Посмотрите сначала в Ютуб, сколько людей погорело на этой крипте, и сделайте выводы
ЗлойанОним• 09 апреля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
на Бинанс есть вывод на карту, но на Куне можно выводить через куна бота, при этом не ты платишь процент за вывод, а тебе платят плюс 1-2% к сумме вывода, неплохая экономия получается
Просериарила молодость• 09 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Расскажите про бота на Куне, не могу понять как им пользоваться
Парасюха• 09 апреля 2021
Ответ дляМамулька
Я уже два месяца изучаю,если хотите из топ купить то регистрируетесь на бинанс и с карты покупаете ,в догосрок берут биток,ефир ,то что в топе но сейчас рынок перегрет я б подождала падения цены никто не покупает на пике ,если хотите монеты разные то там сложнее,хранить можно как в кошелёк на ноуте ,телефоне плюс докупить холодный для надежности
gynger11• 09 апреля 2021
Ответ дляБрюнеточка777
автор , напишите мне в личку. расскажу как разобраться .
можно и я вам в личку напишу?
ЗлойанОним• 09 апреля 2021
Ответ дляПросериарила молодость
вкладка Kuna Code, создать код, выбираете валюту, потом сумму, потом кнопка сгенерировать код и подтверждаете на почте, потом скопировав код переходите в @kunacodebot в телеге (оф бот от биржи) и там нажимаете .. створити заявку.. и дальше пошагово команды бота, изначально попробуйте на небольшой сумме. сначала придут деньги от покупателя, потом вы даете разрешение на отправку вашего кода покупателю, обязательно проверьте поступили ли деньги, и только потом давайте добро на отправку. будут вопросы пишите- подскажу, если надо скринами скину
ЗлойанОним• 09 апреля 2021
можно создать код на любую валюту, только они могут быть использованы для перемещений внутри биржи, для @kunacodebot создавайте только грн, на рублях пока нет заявок
Просериарила молодость• 10 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Благодарю, буду пробовать. А завести таким способом тоже дешевле, чем 1,5 процента с гривневой карты?
ЗлойанОним• 10 апреля 2021
Ответ дляПросериарила молодость
теоретически да, но я никогда не депала, поэтому точно не скажу, я только выводила
nata1129• 12 апреля 2021
Всім привіт! торгую на бінансі, і цікаво було почитати про вивід грошей. як раз недавно відкрила екаунт на Куна. тепер думаю, виводити крипту з бінанса на куну, а потім на картку в грн.
Ще питання, хтось відкривав депозити в крипті?
Борисфенка• 12 апреля 2021
Ответ дляnata1129
Ось тут почитайте і на самій Куні:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=592822.400
nata1129• 12 апреля 2021
Ответ дляБорисфенка
Ось тут почитайте і на самій Куні:
дякую!
ЗлойанОним• 13 апреля 2021
Ответ дляnata1129
привіт, пули і стейкінги пробувала, але якщо більш менш стабільна валюта там дуже малий відсоток 6-15% річних, бувають акційні пули, там можно непогано отримати, наприклад Сан при запуску крипти Сан,давав за стейкінг тронів свої Сани, там досить непогано виходило, але то було лише 20 днів. Зараз намагюсь вивчити панкейк, юнісвап, там цікавіші відсотки за стейкінг, але там теж є нюанси
ЗлойанОним• 13 апреля 2021
Ответ дляnata1129
на 8 березня, Чобанян в телеграмі 100 чи 200 баксів куна кодом розігрував, наче все й прозоро проводив, але чомусь я йому не зовсім вірю)) а коли топливо запускав на Куні, то теж по 10 літрів розігрував , бензину і ДТ
nata1129• 13 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Це теж цікава тема! Потрібно більш детально вивчити і спробувати.
Я недавно відкрила депозит в крипті. Чекаю нарахування відсотків. Це перший такий досвід.
А то весь час на бінансі, раз потрапила на роздачу альтів. На жаль більше не щастило так. Вивела альти на гаманець, а тепер незнаю як вивести назад на бінанс , не вистачає мережевої комісії
nata1129• 13 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Я читала про схожі акції на куна щось до виборів мера Києва ))) я як в танкі, весь час проповзаю повз такі благодійні акції
ЗлойанОним• 13 апреля 2021
Ответ дляnata1129
якщо не секрет, де депозит відкривали? у мене на Кукоїні трони в пулі лежать, але там 6%.. таке.. ніяке скажем так, але нарахування щодня капають...
Сьогодні на Йобіті був дроп, головна умова була 2фа, наразі крипта капнула в інвест бокс, торги будуть через тиждень, відсоток скажений поставили 77% , хз що з того вийде, хоч би баксів 10 витягнути. на йобіті теж є цікаві інвести, але там потрібно ретельно умови вивчати, бо можна попасти на нереальні умови
ЗлойанОним• 13 апреля 2021
Ответ дляnata1129
до речі на КУні Чобанян не сильно щедрий з роздачами, на ДР Куни трішки подарунків роздавав і 5 чашок... ну реально... народ просив наліпи ти чашок, тобі ж реклама буде, коли в офісах чаювати з них будуть.. не зміг))
Борисфенка• 14 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Що за кріпта капнула, їхня власна? Вони полюбляють різних Ліз вигадувати.
Навряд ви щось витягнете.
ЗлойанОним• 14 апреля 2021
Ответ дляБорисфенка
Навряд ви щось витягнете.
хз, якісь сімки роздали, подивимось, що буде, добре, що озвучили сроки, в будь якому випадку вона мені не заважає
я так, Йоду, Дайс, Долларс, Воду отримувала, звичайно не мега круто, але бонус свій отримала за них
Борисфенка• 14 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Я аж зайшла глянула по старій пам´яті, 14 мільйонів DICE насипали даром, гратися в їх іграшки влом, все одно виграш не продаси, неліквідна вона давно.
Наче й непогана біржа, але якісь замашки шулерів у них. При цьому вивод кріпти працює чітко, що приємно.
ЗлойанОним• 14 апреля 2021
Ответ дляБорисфенка
та вони хочуть, або щось по типу Йо замутити, або просто гроші собі заробляють, на тих, хто буде в кінці, реально 98% їх валют падають в дно... справжнє ммм.. а Дайс продали за 1-3к собак....
Борисфенка• 14 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Правильно сказали, МММщики. А доги здивували насправді, хто б міг подумати, що вони зараз так круто піднімуться.
ЗлойанОним• 14 апреля 2021
Ответ дляБорисфенка
так, доги дуже здивували, ніхто не очікував такого...
Борисфенка• 14 апреля 2021
Ответ дляЗлойанОним
Знав би прикуп, жив би в Сочі. Попродавала всі, а даремно.