Снежнакомка• 09 апреля 2021

Укрпошта чи можна відправляти 0,5 кг в пакеті?

Дівчата, хто в курсі, підкажіть будь-ласка, на сайті я знайшла в них пакети і ціни і коробки, але чи можна мені відправити наприклад 0,5 чи 1 кг (одяг) в своєму пакеті? Чи обов´язково брати у них? Чи лише коробка?
Останній раз пару років тому прийшла відправити пластикову поїлку дитячу, сказали лише в коробці таке! От більше туди й не ходила.
Телепузик• 09 апреля 2021
можна
andrey_spec• 09 апреля 2021
Отправляю иногда в самокрутке целофан-скотч, без проблем. Только один раз был крик, что слишком маленькое и штрих код загнутый получился.
Задолбулька• 09 апреля 2021
смотря что. Одежду отправляю часто в плотных мусорных пакетах или пакетах с али, вывернутых наизнанку. Но и от отделения, конечно, зависит
автор Снежнакомка • 09 апреля 2021
Ответ дляТелепузик
можна
Супер!
автор Снежнакомка • 09 апреля 2021
Ответ дляandrey_spec
Цікаво, щоб на моєму від-нні сказали за пакет самокрут, там такі жіночки працюють...
автор Снежнакомка • 09 апреля 2021
Ответ дляЗадолбулька
Згодна з вами, моє від-ння не саме найкраще, сервіс дуже поганий.
Мао_Мяо• 09 апреля 2021
Мы коляску в пакете недавно отправляли, приняли без проблем ) а вещи так тем более
Утка_в_тапках• 09 апреля 2021
Абсолютно логично, что пластиковая поилка отправляется в коробке. Если её положить в пакет, то приедет треснутая. В пакете можно отправлять небьющиеся вещи. Как пример, это может быть одежда.
Curly_Girl• 09 апреля 2021
можна і без їхньої упаковки. взагалі, якщо виникають якісь потання по УП - можете спитати на сторінці Надійка Поштарка у Фейсбуку
автор Снежнакомка • 09 апреля 2021
Ответ дляУтка_в_тапках
Новою поштою відправляла в їх пакеті без проблем. Попередньо загорнувши її в пупирку.
Укрпошта• 11 апреля 2021
Доброго дня!
З порядком упакування поштових відправлень Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/poriadok-upakuvannia-p...
Також відзначимо, що надійна упаковка - це гарантія збереження вкладення. Згідно з правилами поштового зв´язку, пошкоджені, забруднені упаковки, що містять непередбачені написи і логотипи на адресному боці, пересиланню не підлягають. Таким чином, оператор відділення має право відмовити в прийомі відправлення, якщо вважатиме упаковку невідповідною.
Юлія, команда Укрпошти