Мао_Мяо• 12 апреля 2021

Интересует экскурсия с Бодруме на о Кос ( Греция)

Что нужно предъявить чтобы посетить экскурсию?

См инфо ниже по прийому туристов в Грецию
Міністр туризму Греції: Ми чекаємо на українців з 14 травня
ЕКСКЛЮЗИВ12.04.2021 18:50
Грецька Республіка з 14 травня планує приймати українських туристів у межах відкриття кордонів для низки країн з-поза Шенгенської зони за дотримання необхідних умов в’їзду та перебування.
Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів міністр туризму Греції Гаріс Теохаріс.

«Реальність є такою, що ми зможемо приймати українських громадян, які прибуватимуть до нашої держави, і також сподіваємося, що греки, які захочуть приїхати до України (адже ми маємо змішані шлюби, людей з родинними зв’язками), зможуть це зробити», – сказав Теохаріс.

Він додав, що 14 травня «є датою, коли ми можемо спрогнозувати з точністю, що справи підуть згідно з планом».

За словами міністра, для в’їзду до Греції українці матимуть пред’явити негативний ПЛР-тест або сертифікат про вакцинацію, затверджений українською владою.

«Ми чекаємо від української влади зразки таких сертифікатів, щоб ми могли перевіряти їх на своїх кордонах, і ми прагнемо приймати також інші вакцини (не схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) – ред.)», – зазначив Теохаріс.

Він також повідомив, що наразі Греція розглядає можливість заміни ПЛР-тесту на експрес-тест на антиген «з метою зниження витрат на подорож», що може бути впроваджено вже з 14 травня.
Помилуйте мадам• 12 апреля 2021
Урррааа

На перекуре• 12 апреля 2021
Ну судя по всему нужен будет тест свежий
Только объявили, нужно уточнить условия въезда... сколько там часов им подойдет 48 или 72. И чтоб не было двойного тестирования, как в эмиратах, грузии... тогда экскурсия теряет весь смысл.