Домашка• 15 апреля 2021
Пошкоджені долари і термінал
Дівчата,допоможіть!
Вже декілька разів читала тут темки про поповнення терміналу валютою.
Є розрізані до половини 100 доларів.Дуже потрібні гроші,погасити борг.
Маю віртуальну доларову карту Віза ПриватБанк і ось сьогодні в терміналі спробувала її поповнити.Не вийшло.Написало на екрані,що валютні операції поки що не можливі через термінал.
Спробувала поповнити гривневу карту,теж мимо-написало,що валюта не розпізнана...
В меню терміналу не бачу,щоб мене запитувало якою валютою поповнення.І також раніше чула,що є обмін валют через термінал.Я його не знаходжу в меню...
Що я роблю не так?
Хелп! Будь ласка!
Що я роблю не так?
Хелп! Будь ласка!
Домашка
• 16 апреля 2021
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Сестра сдавала без проблем по совету знакомых.Выгоднее банка точно было, у нее уголок надорван и одна купюра затасканная была.Одесса, модет в маоеньких городах и не приймут. Но они с комисией брали , вроде 10%.Заче гемор не знаю, может за границей потом платят, там попоще к валюте относятся.
Дякую,матиму на увазі
Домашка
• 16 апреля 2021
Дівчата,всім велике дякую,хто відгукнувся!!

Все вийшло нарешті
До слова...
Питала раніше ще в менеджерів Приватбанку,в двох різних відділеннях,то вони тільки плечима знизували...Отакі у нас спеціалісти в банках працюють))

Все вийшло нарешті
До слова...