Робот Вертер• 21 декабря 2013
Сил моiх бiльше немаэ.
Маю синочка 1,3. Постiйно хворiэ. За листопад, грудень мали бронхiт, орз, асматичний бронхiт. В минулий понедiлок нарештi виздоровiли. Аж раптом на 4 днi. Минулоï ночi температура- сьогоднi дiагноз '' двобiчний отит''.
Що робити щоб дитя вичухалося?!!! Голова йде обертом
Робот Вертер
• 21 декабря 2013
Ответ дляАноним_615
автор Ваш синочок світленький із голубими очками.Чому запитую бо ми такі і нам один професор пояснив що дітки світлі набагато частіше хворіють за інших тому треба просто пережите цей період потім буде легщу. Він сказав що якщо не пнрнхворіє в період садочка то буде часто хворіти в школі.
да вiн блондин з голубими очима
Аноним_615• 21 декабря 2013
Ответ дляKira_lviv
якщо є можливвість - то в будь якому разі це не зашкодить, але за умови що дитина там буде не менше 3 тижнів. А як в поліклініці путівку випросити? До кого йти? куди можуть відправити?
Я сама не брала але мамочки розказували що своїх дітей возять в санаторії від поліклініки. Я думаю що це треба мати когось знайомого щоб поясни. Також у соцсрах можна звернутись. На роботі теж можна взнати.
Ответ дляАноним_615
У меня дочка голубоглазая светленькая, не болела вообще до 3 лет, пока не пошли в садик. Полгода первые болели, потом всё ок. А наша подружка тёмненькая с карими глазками уже раз 5 в больнице лежала.
Тут дело не в масти.
Робот Вертер
• 21 декабря 2013
Ответ дляLylu
вентолин, извините за ошибки. Пишу в темноте
Ми вентолiном I гiдрокартизоном теж робили iнгаляцiï. Але потiм ще додатково призначили а/б
Аноним_615• 21 декабря 2013
Ответ дляРобот Вертер
да вiн блондин з голубими очима
Я вас дуже розмію бо сама дома маю таку донечку нам 3.4рочки.І Ваш красунчик дуже маленький та мамине серце розривається коли стільки ліків висока температура і нічим йому не допоможеш.Дай Бог Вам сил та терпіння, а синочку міцного міцного здоровя.
Робот Вертер
• 21 декабря 2013
Ответ дляАноним_615
Дякую
Цветик-семицветик• 21 декабря 2013
Я не врач но скажу что мои родители так мучались со мной! Врачи меня 7 лет лечили от плевмонии! А Оказалась алергия на порох,на шерсть,и на еще что то! Сейчас Слава Богу все хорошо!
Робот Вертер
• 21 декабря 2013
Ответ дляАноним ФЕЯ
Он еще такой маленький! Откуда ж берется это всё?
А как у Вас с питанием, с режимом, общий анализ крови сдавали?
Кров здавали при останньому бронхiтi. Результат був неплганий. На рахунок харчування, то коли хворiэ, то погано ïсть. А так впринципi, старша донька маэ гiрший апетит
Добрый вечер автор!Вам писали о Боге многие.На самом деле Бог любит Вас и Он отдал Своего Сына - Иисуса Христа в искупление за Ваши грехи.Он есть Ваш спаситель и ЦЕЛИТЕЛЬ.Обратитесь к Нему и призовите Его имя в этом имени сила Святого Духа.Вам нужно примириться с Богом через Иисуса Христа.Будьте здоровы!
Робот Вертер
• 21 декабря 2013
Ответ дляОляКидс
Дякую
Бегущаяпо• 21 декабря 2013
Ответ для@rink@
Сходите в три церкви и закажите сорокоусты за здравие вашего сыночка. Всё как рукой снимет. Оденьте крестик на дитя.
Мдяя.. прямо панацея от всего. Если б было так все просто, раздела благотворительность не существовало бы!
Азия Центр• 23 декабря 2013
У вас домашних питомцев случайно нет?
Я вам советую прокапать в водичку с питанием специальною противопаразитарную настойку. Это после того, когда обострение пройдет. Действительно не могут дети болеть в таком возрасте просто так.
И еще, если маякнете мне в личку, напишу что нужно купить в домашнюю аптечку, чтобы в следующий раз, когда захотите заболеть, у вас этого не получилось)