Королева красоты• 25 апреля 2021
Задача з недостатніми даними. Важко розібрати, що там олівцем написано. Потрібно знайти швидкість зближення: від більшої швидкості відняти меншу. Введіть самі відстань, це те, чого недостатньо дня вирішення задачі. Цю відстань поділіть на швидкість зближення і отримаєте час, через який вони зрівняються.
Кундалини• 25 апреля 2021
Ответ дляКоролева красоты
Расстояние в движении по кругу принимается за 1
Плету интриги• 25 апреля 2021
Для того, что б решить, нужно что б было расстояние.
Это и будет недостающим условием.
Найти скорость сближения и потом найти время встречи.
Это и будет недостающим условием.
Королева красоты• 25 апреля 2021
Ответ дляКундалини
Ні. Може бути вказана довжина траси. Враховуючи , що карти знаходилися у діаметрально протилежних точках на початку руху, то початкова відстань - діаметр кола.
Тролю как могу• 25 апреля 2021
Ответ дляКоролева красоты
Как диаметр может быть расстоянием трассы по кругу?
Королева красоты• 25 апреля 2021
Ответ дляТролю как могу
Перепрошую. Початкова відстань - довжина півкола.