Бентливуман• 27 апреля 2021
Помогите разобратся! Идем в 1 класс - Росток, Интелект или Крыла - я не понимаю
Какая в этих программах разница?
Где интереснее? И главное что б не путали в математике.. чтоб логично все было и понятно
Любавишна• 27 апреля 2021
Я вчитель,працюю за програмою Інтелект в приватній школі.
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Коли починали-мені здавалося,що матеріал складний для 1-2 класу,але по дітям бачу,що цікаво дуже,тому іповне засвоєння матеріалу.
Але вибирайте не тільки програму,а й вчителя!
Ця програма передбачає вміння вчителя подати матеріал-десь усно,десь на плакатах,десь на учбових дисках,і все це треба подавати вчасно, дозовано,послідовно і динамічно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Разведка Маша• 27 апреля 2021
Ответ дляЛюбавишна
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Головне другий рік дістанційно!
Король дивана• 27 апреля 2021
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Тому раніше в Росток брали після спец.тестів...
Тому раніше ніяких Ростків не було.
Якщо у дитини є схильність до математики,вона зможе навчатися по будь якій програмі,що містить мат. апарат,який є складнішим,від звичайної шкільної програми.
Любавишна• 27 апреля 2021
Ответ дляРазведка Маша
Головне другий рік дістанційно!
Ні.
В нашій школі не більше 7 дітей в класі.
Простір класу дозволяє учням знаходитись на відстані 1,5 м і сидіти по одному за партами(правда,і парти одномісні)
В минулому році ми перейшли на дистанційне з 1 травня,в цьому році жодного дня ще не були на дистанційному навчанні
Разведка Маша• 27 апреля 2021
Ответ дляЛюбавишна
Ні.
Це в якому місті такі привілеї? У нас всі приватні школи та садочки зачинені. Там теж учнів дуже мало.
Анка-пулемётчица• 27 апреля 2021
Ответ дляЛюбавишна
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
А Ви гарний вчитель? Вмієте подати інформацію?
Любавишна• 27 апреля 2021
Ответ дляРазведка Маша
Київ.Але рішення адміністрація школи приймала на підставі опитування батьків.
Всі батьки були ’за’ очне навчання,тому працюємо очно.
Для вчителів організована ’ розвозка’,діти або пішки приходять,або на машинах батьки привозять.
Кактус из кожезаменителя• 27 апреля 2021
Ответ дляЛюбавишна
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Дуже рекомендую!
Цікаво,динамічно,корисно!
Тільки тоді буде очікуваний результат.
Ви все правильно пишете! Наша вчителька не хоче цього всього робити, тож дітям не цікаво. Але коли я починаю розповідати донці матеріал по-іншому, їй стає цікаво...
Любавишна• 27 апреля 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Не мені судити.
Але те,що моїм другокласникам цікаво і матеріал(досить складний, зауважу,як для 2го класу),дітьми засвоюється повністю,вважаю,що непогано виходить.
Вище писали,що ЯПС-жах.
Не жах,але є складний матеріал(приклад-на фото),але мої діти знають відповіді на ці питання.
А Ви?
Вище писали,що ЯПС-жах.
А Ви?
Анка-пулемётчица• 27 апреля 2021
Ответ дляЛюбавишна
Не мені судити.
Вище писали,що ЯПС-жах.
А Ви?
Вище писали,що ЯПС-жах.
А Ви?
І ми знаємо, син вчиться в 4 класі інтелект. Діти знають більш чим іхня вчителька. Інтелект програма цікава. Шкода, що вчителя не хочуть більш інформації вивчати.
Король дивана• 27 апреля 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
У вчителя недостатня мотивація, на жаль.
Цветик-семицветик• 27 апреля 2021
Ответ дляАртура Пирожкова
Росток - у ребенка мат способности. В перспективе мат.лицей.
Интеллект - активный, быстро переключающий мы ребенок, читающий и усидчивый. Нужно много работать, информации тонны и не всегда она подана к месту.
НУШ - обычная программа.
Если у родителей нет возможности помогать ребенку с дз, ребенок не проявляет суперспособности - задумайтесь про НУШ
НУШ - обычная программа.
Згідна. По будь якій щ приведених програм будете ви з ним вчитися. Якщо маєте час, то ще є сенс. Або дитина вундеркінд, організована і послідовна.
Цветик-семицветик• 27 апреля 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Это так смешно. Моя подруга в 6 лет ее сына, да и в 7 тоже еще, вопила какой он математик, как быстро решает задачи. Второй класс, НУШ, репетитор.... Ну как можно в 6-7 лет понять математик ребенок или нет? А потом из того Ростка выгребать всей семьей? всегда удивляли эти амбиции мамок для детей-младшешкольников.
Легко. Їх чітко видно, до чого у кого здібності. Ледь не з пелюшок.
Цветик-семицветик• 27 апреля 2021
Ответ дляРазведка Маша
Не скажите. Математика в крылах ещё та)))). Задачи и ещё раз задачи, но соглашусь немного гуманитарного ума там надо. Перечитал условие, убери лишние данные, подберите вопрос, чтобы задача решалась в два действия или под схему. Короче с прыжка задачу не решить, пока вдумчиво не прочитаешь.
Ви описали задачку НУШ друга чверть другого класу.
Цветик-семицветик• 27 апреля 2021
Ответ дляЛюбавишна
Не мені судити.
Вище писали,що ЯПС-жах.
А Ви?
Вище писали,що ЯПС-жах.
А Ви?
Моя знає відповіді на запитання. Як з´ясувалося, вона просто не знає, хто такий композитор ))).
То вони відповіді знають чи матеріал розуміють?
Любавишна• 27 апреля 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
Звичайно,матеріал розуміють
Поторописька• 28 апреля 2021
Ответ дляКороль дивана
Та ладно, за Мерзляка не надо. Отличный учебник и отличное объяснение.
Вы еще про всю троицу напишите (Полонский +Якир+Истер)....
Это одни из лучших учебников по математике для детей с мат.способностями.
По теме: автор,хорошо подумайте, нужно ли вам вообще это: Росток,Интеллект,Крыла.
Модные названия, это да.
Вы поспрашивайте тех, у кого детки уже учились по этим программам в школе,куда думаете отдать своего ребенка
Немаловажную роль играет умение учителя объяснить материал. То бишь,учитель сам должен владеть методикой преподавания по этой программе.
Модные названия, это да.
Мерзляк действительно не плохой учебник, но не могу сказать что лучший. С учебником ростка не хочу сравнивать. Разный стиль подачи материала. Потому я и порекомендовала автору самой посмотреть учебники и сравнить. Объяснять ребёнку, если он что-то не поймет, прийдётся автору.
Анка-пулемётчица• 28 апреля 2021
Ответ дляКороль дивана
Профессия учитель это призвание, особенно учителя начальных классов.
Король дивана• 28 апреля 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Смешно)
Призвание и мотивация это не взаимоисключающие вещи.
А взаимодополняющие.
Неутомимые шахматы• 28 апреля 2021
Ответ дляЦветик-семицветик
Не смішить