Капризуля• 04 мая 2021
Чи можна зробити паспорт синові без його присутності?
Така ситуація, сестра моя з сино проживають у Чехії уже 11 років, . Скоро її синові виповняється 15років, і йому потрібно продовжити документи, зробити чеський распорт. Для того аби зробити йому ческький паспорт, треба спочатку мати паспорт громадянина України( паспорта поки нема). Приїхати в Україну нажаль можливості немає, причину довго пояснювати. От і питання:
Чи можна наприклад аби приїхала тільки мама сина, і якось зробила йому паспорт громадянина України і перевезла його в Чеїію. Чи це неможливо? Просто ситуація складна і шукаємо вихід.
Брынза• 04 мая 2021
Нет. Там же как минимум подпись. Плюс в цнапе не дадут справку о регистрации без присутствия.
Сумчатая кошка• 04 мая 2021
Нельзя. Его сфотографировать должны и подписаться он тоже должен лично
Потрындельница• 04 мая 2021
З 12 років обов´язкова присутність дитини, як при оформленні так і видачі документів
Как_б_не_так• 04 мая 2021
Ответ дляПотрындельница
це не закордонний паспорт питають, а громадянина
Потрындельница• 04 мая 2021
Ой, я вам скопировала про загран паспорт. Обычны паспорт вообще без варианта, обязательно присутствие, сейчас же это уже ID карта
Ms. Dolly• 04 мая 2021
Ответ дляКак_б_не_так
Для айди берут отпечатки пальцев.
Как_б_не_так• 04 мая 2021
спросите в посольстве, не все же могут приехать дети для получения паспорта, родители могут работать многие года за границей
Фенте Фря• 04 мая 2021
Ответ дляКак_б_не_так
И что, а фотографировать кого будут подпись чья?
Как_б_не_так• 04 мая 2021
Ответ дляФенте Фря
я отвечала даме, которая путает загран паспорт и внутренний
ПриснитсяЖЕ• 04 мая 2021
Так как сейчас уже ID паспорта только, то совершенно без вариантов.
Только присутствие ребенка
Директор Пляжа• 04 мая 2021
Нет, он должен присутствовать.
Плюс перед подачей документов для получения паспорта надо получить идентификационный код, а также иметь справку о месте жительства.
Капризуля
• 04 мая 2021
Ответ дляMs. Dolly
Автор,пусть сестра узнает.Может можно в посольстве сделать документ.
так, вона піде обов язково в посольство, просто переживає зараз, тому що ще невідомо як воно буде чи дозволять там зробити...так як там велика черга с тим карантином, не так легко попасти зараз аби все дізнатися.... і от надіємось що можна буде там все зробити.
ВыФсеВрете• 04 мая 2021
Ответ дляКапризуля
А хіба на сайті немає жодної інформації? Там же повинен вказуватися перелік послуг, перелік необхідних документів, гаряча лінія і т.д.
Кредитная• 05 мая 2021
Однозначно нельзя без присутствия ребенка сделать паспорт.
Смотрите перечень действий, которые выполняет посольство/консульство - если нет, то только приезжать