05 мая 2021

Пережити розлучення

Вітаю. Дами, що Вам особисто допомогло пережити розлучення?
Жили разом 10 років, тепер кожен окремо буде. За класикою, діти зі мною.
Не знаю поки що як не впасти в депресію, проживаючи в квартирі, яку створювали разом. Буду вдячна за поради, те, що рекомендують психологи прочитала.
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ребёнок помог. У него кроме меня никого нет
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Ребёнок помог. У него кроме меня никого нет
Теж це розумію, що турбота за дітками не дасть зовсім розклеїтися, але вже передбачаю ці нічні рюмсання в подушку.
Як довго Ви переживали розрив?
Бойцовская 05 мая 2021
Если есть причина у развода, и она касается например скандалов, итд, то можно сразу как загрустите, вспоминать эти моменты. Мне помогало
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляБойцовская
Если есть причина у развода, и она касается например скандалов, итд, то можно сразу как загрустите, вспоминать эти моменты. Мне помогало
З цим трохи гірше, бо ініціатива не моя, чоловік йде від мене. Ще і розказав, що я недостатньо гарна для нього. До всього, тепер самооцінку доведеться відновлювати. Але теж думала записати десь те погане, що було, щоб в період ідеалізації ’пригадати’
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Теж це розумію, що турбота за дітками не дасть зовсім розклеїтися, але вже передбачаю ці нічні рюмсання в подушку.
Як довго Ви переживали розрив?
Первый развод года полтора, было очень больно от предательства и обидно не столько за себя, сколько за сына. Второй развод - два месяца. Немного обидно за потраченное время но радостно за избавление от морального насилия. Наверное время восстановления зависит от причин развода. Как то так...
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Первый развод года полтора, было очень больно от предательства и обидно не столько за себя, сколько за сына. Второй развод - два месяца. Немного обидно за потраченное время но радостно за избавление от морального насилия. Наверное время восстановления зависит от причин развода. Как то так...
Ви мене дивуєте, якщо чесно! Зараз таке відчуття,ьщо більше ніколи заміж не захочу.😁
Не можу сказати, що у мене чоловік поганий був, але останнім часом більше поганого мені казав, жодної підтримки. Лише те, що я огидна стала. Можливо, це допоможе.
Ви - дуже сильна особистість.
Бойцовская 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
З цим трохи гірше, бо ініціатива не моя, чоловік йде від мене. Ще і розказав, що я недостатньо гарна для нього. До всього, тепер самооцінку доведеться відновлювати. Але теж думала записати десь те погане, що було, щоб в період ідеалізації ’пригадати’
Тогда может лучше к психологу сходить и рассмотреть именно вашу ситуацию. А пока пробуйте побольше злиться. Это лучше, чем впасть в уныние. Агрессия на внешний фактор это ресурс.
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Ви мене дивуєте, якщо чесно! Зараз таке відчуття,ьщо більше ніколи заміж не захочу.😁
Не можу сказати, що у мене чоловік поганий був, але останнім часом більше поганого мені казав, жодної підтримки. Лише те, що я огидна стала. Можливо, це допоможе.
Ви - дуже сильна особистість.
Это пройдёт, поверьте))) я вам больше скажу, я третий раз замужем. Этот муж самый хороший. Пока полёт нормальный, около пяти лет уже.
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляБойцовская
Тогда может лучше к психологу сходить и рассмотреть именно вашу ситуацию. А пока пробуйте побольше злиться. Это лучше, чем впасть в уныние. Агрессия на внешний фактор это ресурс.
Доведеться йти до психолога, вже намагаюся сильні свої сторони пригадувати, і думати лише хороше про себе. Це за короткий час не робиться. Такі варто собі дозволити агресію, так хочеться розгамселити молотком ті тарілки, що він купував. Винести на смітник наше ліжко... Просто покричати від суму і болю
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Это пройдёт, поверьте))) я вам больше скажу, я третий раз замужем. Этот муж самый хороший. Пока полёт нормальный, около пяти лет уже.
Оце так надихнули!
Я зареєструвалися на тіндері, жодного лайку. Бляха, відвикла робити селфі, я не огидна, якщо що. Просто фото - не люблю робити. Можна особисте питання, де Ви з чоловіками знайомилися?
НаливайКа 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Ви мене дивуєте, якщо чесно! Зараз таке відчуття,ьщо більше ніколи заміж не захочу.😁
Не можу сказати, що у мене чоловік поганий був, але останнім часом більше поганого мені казав, жодної підтримки. Лише те, що я огидна стала. Можливо, це допоможе.
Ви - дуже сильна особистість.
Он ушёл из-за любовницы?
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Доведеться йти до психолога, вже намагаюся сильні свої сторони пригадувати, і думати лише хороше про себе. Це за короткий час не робиться. Такі варто собі дозволити агресію, так хочеться розгамселити молотком ті тарілки, що він купував. Винести на смітник наше ліжко... Просто покричати від суму і болю
И нисколько я не сильная. После второго развода я была просто уничтожена. Обида, ненависть, злость, отвращение к мужчинам и ужасная самооценка. Своей тени боялась. Спасибо теперешнему мужу, отогрел душу и помог поверить в себя
Бойцовская 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Доведеться йти до психолога, вже намагаюся сильні свої сторони пригадувати, і думати лише хороше про себе. Це за короткий час не робиться. Такі варто собі дозволити агресію, так хочеться розгамселити молотком ті тарілки, що він купував. Винести на смітник наше ліжко... Просто покричати від суму і болю
Понимаю очень хорошо. Это проходит. В любом случае, можно избавиться от вещей, которые напоминают. Если вещи хорошие, можно продать и купить новые, или обменять. Поверьте, это не смертельная болезнь, это уйдет и на место старого придет новое. Вы сами решите что это будет.
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляНаливайКа
Он ушёл из-за любовницы?
Каже, що ні. Що я така перетака, у всьому винна і йде тупо від мене.
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Оце так надихнули!
Я зареєструвалися на тіндері, жодного лайку. Бляха, відвикла робити селфі, я не огидна, якщо що. Просто фото - не люблю робити. Можна особисте питання, де Ви з чоловіками знайомилися?
Со вторым познакомили. На мою голову(( а в начале был очень даже ничего))) а третий на работе сам нашёлся) в инете мне никто достойный не встретился. Но я там недолго была, да и цели не ставила найти кого-то, мне все равно было на них
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Каже, що ні. Що я така перетака, у всьому винна і йде тупо від мене.
Навряд ли, они в никуда не выходят. Я, дура, про наличие любовницы узнала через несколько лет, почти перед разводом. Приняла решение разводиться, так он мне сказал, ну и что? Давай ради ребёнка жить как брат с сестрой)) как вам поворот? Прошло 17 лет, а он мне до сих пор упрекает, что не потерпела, не сохраняла семью. Весь в белом конечно... своей вины не видит, бессовестный
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Навряд ли, они в никуда не выходят. Я, дура, про наличие любовницы узнала через несколько лет, почти перед разводом. Приняла решение разводиться, так он мне сказал, ну и что? Давай ради ребёнка жить как брат с сестрой)) как вам поворот? Прошло 17 лет, а он мне до сих пор упрекает, что не потерпела, не сохраняла семью. Весь в белом конечно... своей вины не видит, бессовестный
Чесно, навіть думати про це не хочу: був у нього хтось чи ні. Мені тепер треба думати про себе.
Гопница-Советчица 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Чесно, навіть думати про це не хочу: був у нього хтось чи ні. Мені тепер треба думати про себе.
И правильно. Думаете о себе, любите себя. Все у вас будет хорошо. Вы не одни, у вас детки есть. А все его обидные слова не воспринимайте по отношению к себе- на дураков не обижаются. Я бы и к психологу не ходила. Был тут у меня опыт. После нескольких сеансов поняла, что постоянно перевариваю ситуацию, психолог нашла понятное дело ещё причины в моем детстве, в детских травмах психологических. А у кого их не было??? Я поняла что погружаюсь с эти раздумья. И прекратила общаться с психологом. Решила жить дальше одним днём. Радоваться тому что есть сегодня. Так проще, чем заниматься самокопанием
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
И правильно. Думаете о себе, любите себя. Все у вас будет хорошо. Вы не одни, у вас детки есть. А все его обидные слова не воспринимайте по отношению к себе- на дураков не обижаются. Я бы и к психологу не ходила. Был тут у меня опыт. После нескольких сеансов поняла, что постоянно перевариваю ситуацию, психолог нашла понятное дело ещё причины в моем детстве, в детских травмах психологических. А у кого их не было??? Я поняла что погружаюсь с эти раздумья. И прекратила общаться с психологом. Решила жить дальше одним днём. Радоваться тому что есть сегодня. Так проще, чем заниматься самокопанием
Я була вже з питанням самооцінки, в принципі, це те, з чим треба працювати, розмовляти тут вже все переговорено.
Дійсно переварювати ситуацію не хотілося б повторно, про дитячі травми - 100%. Мають всі. Дякую за те, що поділилися досвідом.
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Со вторым познакомили. На мою голову(( а в начале был очень даже ничего))) а третий на работе сам нашёлся) в инете мне никто достойный не встретился. Но я там недолго была, да и цели не ставила найти кого-то, мне все равно было на них
Дякую Вам за те, що щиро поділилися своєю історію, у мене робота вдома, з цим буде трохи складніше, але тепер віриться, що світло в кінці тунелю таки є.
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляГопница-Советчица
И нисколько я не сильная. После второго развода я была просто уничтожена. Обида, ненависть, злость, отвращение к мужчинам и ужасная самооценка. Своей тени боялась. Спасибо теперешнему мужу, отогрел душу и помог поверить в себя
Ох, аж не віриться, що є такі чоловіки, які готові ділитися теплом, а не тільки ’брати’, як в моїх відносинах з чоловіком.
Уты-фрутик 05 мая 2021
Психотерапевт+психолог (Невроз), потом психолог. Из средств на 1-м месте дитя :)
Уты-фрутик 05 мая 2021
Вы держитесь! Он ушёл потому, что есть куда. Не сомневайтесь. Это не говорит о том, что Вы плохо выглядите, а только о том, что ошиблись с выбором много лет назад и выбрали в мужья недостойного мужчину с низким уровнем социальной ответсвенности. Запомните, это единственная Ваша вина!
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляУты-фрутик
Вы держитесь! Он ушёл потому, что есть куда. Не сомневайтесь. Это не говорит о том, что Вы плохо выглядите, а только о том, что ошиблись с выбором много лет назад и выбрали в мужья недостойного мужчину с низким уровнем социальной ответсвенности. Запомните, это единственная Ваша вина!
Ех, молода, дурна була, а вже тоді були дзвіночки. Але вже все, тут і зараз варто робити кроки назустріч новій собі. Дякую за підтримку!
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляУты-фрутик
Психотерапевт+психолог (Невроз), потом психолог. Из средств на 1-м месте дитя :)
Невроз виник пов´язаний з розлученням саме?
Уты-фрутик 05 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Невроз виник пов´язаний з розлученням саме?
Так. Серьйозний зрив, лежала дивилась в потолок, не їла, не мала сили встати навіть у туалет, душ, треба було антидепресанти пити, спроби самогубства невдалі. Він возив мене в лікарню, сказав, що повернеться в родину, що ми поїдемо на море. Я стала підводитись заради дитини. Через пару місяців він сказав, що я все видумала та придворно хвора, не розмовляв зовсім, потім все одно пішов і повіз в Тайланд коханку. До того прожили 10 років, вилізли зі злиднів разом. Дитина була хвора, але, дякувати Богу, через 3 роки переросла, як то кажуть.
Багато не плачте, не рвіть себе, в прірву легше впасти, аніж вибратись. Нехай у Вас стане сил відновитись, підняти дітей і створити нову сім’єю, якщо захочеться :) Бережіть себе, Ви в себе одна-єдина, неповторна!
автор Замыленная 05 мая 2021
Ответ дляУты-фрутик
Так. Серьйозний зрив, лежала дивилась в потолок, не їла, не мала сили встати навіть у туалет, душ, треба було антидепресанти пити, спроби самогубства невдалі. Він возив мене в лікарню, сказав, що повернеться в родину, що ми поїдемо на море. Я стала підводитись заради дитини. Через пару місяців він сказав, що я все видумала та придворно хвора, не розмовляв зовсім, потім все одно пішов і повіз в Тайланд коханку. До того прожили 10 років, вилізли зі злиднів разом. Дитина була хвора, але, дякувати Богу, через 3 роки переросла, як то кажуть.
Багато не плачте, не рвіть себе, в прірву легше впасти, аніж вибратись. Нехай у Вас стане сил відновитись, підняти дітей і створити нову сім’єю, якщо захочеться :) Бережіть себе, Ви в себе одна-єдина, неповторна!
Це ппц, який зрадник, Ви -молодчинка, що зібрали себе після такого!
Единорог_помог 06 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
З цим трохи гірше, бо ініціатива не моя, чоловік йде від мене. Ще і розказав, що я недостатньо гарна для нього. До всього, тепер самооцінку доведеться відновлювати. Але теж думала записати десь те погане, що було, щоб в період ідеалізації ’пригадати’
Капец... Недостатньо гарна!!
Вот козëл!
Посмотрите, какую гарну он найдет
Ещё назад просится будет
автор Замыленная 06 мая 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
Капец... Недостатньо гарна!!
Вот козëл!
Посмотрите, какую гарну он найдет
Ещё назад просится будет
Так, на жаль, повторив це мені не раз. Сказав, що відчуває що поруч з ним бабуся, а не молода жінка. І це я вважала його благородним. Я дійсно приваблива жінка, з гарною фігурою, була колись усміхнена, а тепер як тінь стала.
Единорог_помог 06 мая 2021
Ответ дляЗамыленная
Так, на жаль, повторив це мені не раз. Сказав, що відчуває що поруч з ним бабуся, а не молода жінка. І це я вважала його благородним. Я дійсно приваблива жінка, з гарною фігурою, була колись усміхнена, а тепер як тінь стала.
Не расстраивайтесь) это сейчас вы как тень. Пройдет немного времени, вы расцветете и, уверенна, появится в вашей жизни достойный мужчина)