Разачаровусь_очень_быстро• 07 мая 2021

Пляшка для води

Підкажіть купила дитині таку пляшку для води. там є носик для пиття та невеличкий отвір я так розумію, щоб легше пити було. Але дитина через той додатковий отвір уся обливається. Може ми не так використовуємо чи може його потрібно закривати?
Трактор Вика• 07 мая 2021
Это клапан для воздуха. Обычно закрыт мембанкой силиконовой

автор Разачаровусь_очень_быстро • 07 мая 2021
Тобто в нас щось відсутнє? Коштує пляшка не дешево. Може запитати в продавця?
Бриджит_Фрикандо• 07 мая 2021
Цей отвір закритий коли кришка закрита, коли вона відкрита отвір має бути теж відкритим. Спробуйте самі попити з пляшки, можливо ви сильно підіймаєте її чи сильно запроеидуєте голову, а може заливаєте туди занадто багато води
100%• 07 мая 2021
Вода не повинна діставати того маленького отвору. Він для потрапляння повітря. Не нахиляйте сильно пляшку, коли дитина п’є
Не пью, не курю• 07 мая 2021

посмотрите видео 3.40 -3.50 мин
Трактор Вика• 07 мая 2021
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Не думаю, что что-то отсутствует. У разных бутылок разная конструкция. У меня были с закрытым клапаном. но может быть и с открытым, или там внутри что-то.
Трактор Вика• 07 мая 2021
Ответ дляНе пью, не курю
https://youtu.be/sVrRwS0bejw
посмотрите видео 3.40 -3.50 мин
о, там видно, что в крышке есть для него заглушка