Свисток ля-минор• 09 мая 2021
Відьма намагалась передати подарунок
Дівчата може хто в темі, є в мене одна родичка - спадкова відьма, 20 років тому вона мені зробила підміну долі, встановила це через років 7, відробила, була не віруючою - повірила в Бога після того, що зі мною було. Ось сьогодні мої родичі випадково зустріли її на кладовищі, вона ні з того ні з сього почала з себе золото знімати і мені передавати, хоча мене бачила 1 раз в житті. Сказала що скоро вгості до мене приїде. Що робити. як захиститись, чи не передала вона негатив мені через родичів?
Настенные трусы.• 09 мая 2021
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні, у вікна прям лізла, сказала скоро в гості до мами знов приїде. Казала що вже була іїй не відкрили, мені дуже страшно
ну от допустім живе собі така могуча відьма,яка може собі начаклувати підміну долі:чоловік красунчик,багач,любе-душі не чає.
А вона така:ага,є в мене родичка малолітня пісюха,от я їй зараз зі заздрощів(холера знає яких)вчаклую долю іншу.
А куди ще пАтомствєнная відьма потратила свої сили і енергію?)))
п.с.якщо золота менше 1кг і без банківської проби-не беріть)
Чукча Мукча• 09 мая 2021
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Та замовляйте. Моя покійна мама, і бабуся, були дуже набожними, але також вірили в усю цю хрєнь. Ну що вам сказати... Багато років тому ’нам всім було пороблено на смерть’. З іконами і т.д. мама намагалася затягнути мене в церкву щоб я ’відробила’ то все, що мені нароблено. Нікуди я не пішла. І нічо, жива.
І якщо зовсім чесно, я не зустрічала жодної людини, яка б звернулася до ворожки, бабки, екстрасенса і т.д., а та їй відповіла: ’йди собі дитино з Богом, все у тебе добре.’ У всіх! як не пороблено, так наврочено
ну не знаю, мені бабка сказала що нічого крім заздрісті немає. Відробила за раз, а потім взялась за фізичне здоровья, бо навіть побачила що у мене спираль стоїть. Допомогла мені.
потім були проблеми в стосунках, пішла до гадалки. Збулося все, що вона сказала, бо сказа що моя мати після смерті її матері зляже і не встане, так і збулося, померла. Що будуть сварки за спадок, хоча там будинок старий в селі та земля і все, я навіть подумати не могла що самий багатий мамин брат таке влаштує. Ворожка також сказала що нічого у мене немає, тільки заздрість. Каже я зараз знімлю, але видешь за ворота і знову буде зазадрість. І так мені періодично хтось каже, я сама її не бачу. Я бідна, не красуня була, просто мила, зараз навіть виглядаю молодше своїх років. Ну немає чому заздрити взагалі! Просто я не нию нікому, я не жаліюся, навіть коли щось страшне відбувається, я розказую як факт і живу дади, шукаю в усьому щось позитивне, тому може здаватися що у мене все супер. Навіть зараз ми з чоловіком вже п´ятий місяць без роботи, всі питають за що живете? Ну живемо, потроху на роботі борги віддають, ми можемо прожити на 10 тис. в місяць і на менше, от і заздрять. А то що без ремонта, не їздимо нікуди та інші проблеми, того ніхто не бачить, бо ми не ходимо не жаліємся, не ридаємо, посміхаємось.
Ответ длядама_из_декрета
А як ваша віра в Бога поєднується з вірою в силу відьом? Ви не в курсі, що є Божий Промисл і жодна відьма на нього не може вплинути? Чи ви вважаєте, що відьма сильніша за Бога? Ви причащаєтеся?
И мне интересно)
Там одна большая куча: Бог, церковь, ведьмы... там еще небось надежда на перерождение в следующей жизни из буддизма... Коктейль.
Свисток ля-минор
• 09 мая 2021
Ответ длядама_из_декрета
Я знаю все. Але мушу сказати що самі священники знають, в мами знайома помічниця попа в церкві, каже що в них священник сам навіть відробляти вміє і втомився від відьом, постійно щось підкидають.
Олька Модниця• 09 мая 2021
Ответ дляKupiSlona
У меня лучше пример: ребенок не пошел с проблемой к папе, а пошел к другу или знакомому, а папа ему за это потом хорошенько навалял (избил, уничтожил морально или физически), да так, что даже детям этого ребенка перепало.
И папа типа добрый)
Звісно дурний. Бо тато попереджував - я все пробачу, всі помилки виправлю, все зламане полагоджу - лише йди з проблемали до мене. А якщо підеш з проблемали до когось іншого - то відхватиш. Вижену зі свого дому і живи як хочеш. Але до мене притензій не май. Подальшу долю свою вирішуй з тим - до кого ходив за допомогою.
Пішов за допомогою до друга - тепер і питай лише в друга - батько попереджав. Як кажуть ’За дурною головою.....’
Олька Модниця• 09 мая 2021
Ответ дляKupiSlona
И папа типа добрый)
І ще одне не забуваймо - не всі люди на землі - діти Божі.
дама_из_декрета• 09 мая 2021
Ответ дляСвисток ля-минор
Я не з західної, я з Києва, корінна киянка, українська то мій вибір!))) Всі думають як на українській мові то западенці, а це не западенці - а українці!))) Короче кажучи сорокоуст замовлю!
Не на українській, а українською мовою
Чукча Мукча• 09 мая 2021
Ответ дляПопадалочка
Ну и сглазить могли, и позавидовать. А могли и сделать на отторжение от социума, на закрытие дорог , есть такое Могли ,например,маме сделать,а на Вас,как рбенка перешло. У моей сестры похожее было в 90ых при переходе в другую школу,потом,много лет спустя,она узнала, что маме позавидовала соседка,вот, не работает,муж хороший, дом полная чаша.. ну а может и совпадение,в Вашем случае и психолог был нужен.
тогда мы получили новую квартиру, папа-военный, а мама вышла после декрета второго на работу, заставили стать начальником отдела, могли и позавидовать, да. Я о таком и не думала даже, действительно. Происходило со мной ужас что. А была я тихим, спокойным и способным ребёнком, умная, в маму. За год всё пошло не туда.
мама к бабкам не ходила.
однажды я услышала случайно что маму в молодости подружки потащили за компанию к гадалке, всё сбылось как та сказала, про мужа будущего и детей.
мама к бабкам не ходила.
когдадеЦкие• 09 мая 2021
Автор , есть заговор на иглу и на нож , поищите в интернете , работает , те , кто не сталкивался в своей жизни с подобным -не поймет , моей бабушке на одиночество было сделано , зацепило и ее детей и меня , долго писать , но есть вещи , в которые верить очень страшно
Попадалочка• 09 мая 2021
Ответ дляОлька Модниця
Почитайте Біблію і отримаєте відповідь. Бог дає людям вибір - благословіння чи прокляття - більшість вибирає прокляття.
Коли дитина народжується з раком- хто дав їй право вибору?? В мене дитина з ДЦП- хто ій дав право? Я ходила до церкви, причащалась, сповідалась а мерзота тим часом ворожила, ще й подругою себе вважала.А, до ренчі.Що ця нинішня росіянка мені сказала, коли вийшла заміж за того хлопця й задовільно пикою сяяла? Я тебя использовала-ії слова. Я тоді не зрозуміла, а потім, через кілька років, до мене дішло.І те падло ходить до церкви, причащаеться,й вважає, що своіми походеньками вона це заслужила та й тим, що ії мама відьмачила? ЯКщо такий бог та церква це попускає,то в де тоді його сила??
Олька Модниця• 09 мая 2021
Ответ дляСвисток ля-минор
Рукалицо
Матраскин Брат• 09 мая 2021
Ответ дляОлька Модниця
Які досягненення у Вас були в 15 років щоб Вам відьми заздрили?
Автор ведь пишет, что ее судьбу увели ... Видимо судьба ее должна была иначе сложится . Но она по другому пути пошла.
Я, если что, тоже себя видела с салах лет замужем за миллионером где-нибудь в Америке, а за детьми моими ухаживают няни. Я в это время наслаждаюсь коктейлями у собственного бассейна.
Но детей я сама воспитываю, муж звёзд с неба не хватает, а бассейн есть ... надувной, на даче к свекров
Свисток ля-минор
• 09 мая 2021
Ответ дляПопадалочка
Ті кому це роблять, ми заслужили на це, питання шукайте в собі! На жаль! У дитини важка форма ДЦП?
Олька Модниця• 09 мая 2021
Ответ дляПопадалочка
Ви себе почитайте. Ви вірите в усю цю бісовську силу, ви в ній жили і живете. А притензій до Бога. Покайтесь і відречіться від всього цього.
когдадеЦкие• 09 мая 2021
Ответ дляПопадалочка
Когда рождаются больные дети - это родители этих детей должны пройти испытания и понять то , что не поняли и не сделали в прошлой жизни , они должны научиться жить правильно в этой ситуации
Чукча Мукча• 09 мая 2021
Ответ дляОлька Модниця
Бог допускає хвороби і рак - бо люди вважають чародійок сильнішими за Бога. Вони порушують першу заповідь - тому Бог їх карає.
что за бред
моя мама к бабкам не ходила и не верила, и умерла от рака, а свекровь последние лет 10 тоже стала говорить что к бабкам нельзя, и в Бога ударилась, и тоже умерла от рака! Причём она хоть и со своими странностями, но добрая и безобидная, людям ничего плохого не делала, в церковь ходила, я не понимаю за что ей? Хорошая свекровь была, жалко её.
мама вообще и до 50 не дожила.
а дети что нарушают? им за что?
мама вообще и до 50 не дожила.
а дети что нарушают? им за что?
Олька Модниця• 09 мая 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Звідки ви це взяли?
Ответ дляСвисток ля-минор
Весело у вас там)
Слушайте, а как так получается, что граждане других государств, менее сказочных и более развитых экономически, таких как США, Германия, болеют, умирают, выздоравливают, женятся, разводятся, влюбляются, остывают и всё это БЕЗ УЧАСТИЯ ВЕДЬМ.
Автор, как Вы себе это объясняете? Все ведьмы в Украине?
ПМСница• 09 мая 2021
Ответ дляСвисток ля-минор
На жаль буває хто стикався - той знає. Те що я пережила, кажу ж вам я хрестика навіть не носила з 12 років свідомо, після цього в Бога увірувала....
когдадеЦкие• 09 мая 2021
Ответ дляОлька Модниця
Звідки ви це взяли?
От того , что колдуют больные дети не рождаются , судьбу человека меняют , срок жизни уменьшают , радость забирают , на нищету могут обречь , но больные дети - это не сюда
Попадалочка• 09 мая 2021
Ответ дляОлька Модниця
Дитина, яка народжується, винна? Я Вам тоді ще раз наведу приклад СВІЙ приклад. Я ходила до церкви, з православної родини, в мене батьки були дуже віруючими.Ніяких ворожок я не визнавала, була чистою дивчинкою.В мене була подруга, яка ходила до монастиря разом зі мною. В монастирі був на той час відомий на всю Украіну та СНГ старець, до якого важко було попасти. Та подруга жила в іншому містечку, ми навчались разом в технікумі.Подруга розпізнала про те, що я живу біля монастиря, ходжу на служби та повадилась їздити з ночівлєю.Я про те, що ні в яких бабок не вірила, поки з відомською сукою не стикнулась.
Жерица ночи• 09 мая 2021
Запросіть священника, щоб освятив Ваше житло і напроти вхідної двері повісте ікону ’Семістрельна’. Мені допомогло.
Ответ дляОлька Модниця
ну это же ревность. И мстительность. А Бог есть любовь.
Наказывать больным ребенком потому что женщина пошла к шарлатанке и она там руками над ней поводила...
Вы не находите, что наказание несоразмерно проступку?
Я тут с краю постою• 09 мая 2021
Ответ дляСвисток ля-минор
Я особисто нічого їй не зробила, вона мені першу поробку зробила мені 15 років було, приїхала ціленаправлено до моєї матері, потім почала передавати гостинці, зробила щоб ви розуміли на ікони. Думаю заздрість...
Если Вы сейчас верите в Бога, то какие нахрен ведьмы?
Определитесь.
Чукча Мукча• 09 мая 2021
Ответ дляПопадалочка
Не знаю(( Все маги моего региона слабые. Единственное что, одна сказала, что забрать у нее все- сделать на смерть ее детям и мужу. Вот чтоб знала, как чужое воровать.Но свою судьбу я уже не исправлю. Мне давно за 40, детей уже рожать поздно, эта сука даже и там по детям так наколдовала. Кстати, в церковь ходит исправно.Живет под Москвой. В шоколаде и счастливо. Присылала мне свои фото, хвасталась, правда потом быстро фото удалила с вайбера. И все гордилась. Ее мама, кстати, до сих пор живет и хдравствует, мама сильно хотела дочке судьбу хорошую, а тут и я. Самое что страшное, у меня даже повадки стали , как у той суки, оно такое незграбное было и у них в роду были неудачники и убийцы, за это больной ребенок должен был быть у нее.Колдунья, которая это делала , видела (ведьмы видят все) .Я, когда начала все снимать, то та ведьма умерла( мне та, что снимала, сказала) .Но часть сняллась, а все остальное так осталось. Подмену очень смложно снять, надо снимать по свежим следам, и то быстро и профессионально, а не через 10 лет и больше. Кто ж знал, что набожное и богомольное такой мразью ведмовской окажется
так как раз они такое и делают, и в церковь ходят. И ведьмы в церковь ходят, там подпитываются силой у людей.
атеисты не верят в потустороннее, в Бога, они верят только в физику и науку.
я вижу очень много набожных, ходящих в церковь регулярно, и это самые нехорошие люди. Больше всех сплетничают, всех обгаживают, проклинают, неприятные люди.
когдадеЦкие• 09 мая 2021
Ведьмы как раз в церковь и ходят , но выходить стараются задом или полубоком , чтобы спиной к алтарю и иконам не поворачиваться
Попадалочка• 09 мая 2021
Ответ дляЧукча Мукча
мама к бабкам не ходила.
Да уж. Мир не исследоваан до конца, как оказівается
когдадеЦкие• 09 мая 2021
Ответ дляKupiSlona
А вот и буддисты с прошлыми жизнями присоединились)
А при чем здесь буддисты ?
Олька Модниця• 09 мая 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Термін життя - лиш Бог встановлює. Якщо людина дотримується Божих заповідей - ніхто їй нічого не зробить. Діти хворіють з різних причин - і одна з цих причин - неправедне життя батьків. Але не обов´язково.