Кнопкотык• 11 мая 2021

Дівчатка, попереду непростий період- розлучення. Що можна із заспокійливого ?

Дівчатка, допоможіть порадою - що модні із заспокійливого без рецепта, дієвого, мій стан поганий, відчуваю ще трішки - і все, межа. Так вийшло, що я зараз з підлітком в чужому місті, тут ми жили сім’єю кілька років, чоловік повернувся в рідне місто кілька місяців тому, я залишилася заради дитини до закінчення школи. Сварки почалися майже відразу, дійшло до того що чоловік сказав про розлученння, забере дитину, собаку а я можу жити сама. Так погано на душі, замість підтримки у важкий час - ніж в спину, зараз не працюю, звільнилася і розраховувала на нову роботу з чоловіком в рідному місті. Шкода, я підтримала чоловіка у рішенні переїхати, взяла на себе дитину у чужому місті, не так легко жити самій на чужині, а йому набридли сварки і він вирішив розлучитися. Його право. Але мій стан дуже поганий зараз, боюся за себе, порадьте гарні заспокійливі, важко переживаю цей період, потрібно і пережити це все і нове життя почати, з новим планом.
Клевотница• 11 мая 2021
Можливо Біфрен або Адаптол!Без рецепта!

маминаБубочка• 11 мая 2021
Пустырник, валерьянка.
автор Кнопкотык • 11 мая 2021
Біфрен не допомагає(
Срочнокпсихологу• 11 мая 2021
Нужно себя загрузить другими мыслями, вот прям составить план действий
Как жить где на что, расписать все подробно
Успокоительные не подскажу, валериана иногда принимаю, вам будет ни о чем, держитесь и аккумулирует все свои силы, все будет хорошо
автор Кнопкотык • 11 мая 2021
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую, план є, але руки опустилися, до спини мені той план - поки розум ще щось мені говорить, то розумію що потрібно якось витащити себе з цього стану, я просто розчавлена, поки роблю і буду робити все через « не хочу, не потрібно».
Срочнокпсихологу• 11 мая 2021
Ответ дляКнопкотык
Да верно, на автомате продолжайте
физ нагрузки разгружают мозг, вам это сейчас необходимо
НуПогоди!• 11 мая 2021
Не поняла, что там за тяжёлое время у вас . Развод .. ну такое, а зачем вам постоянные ссоры? Как раз хорошо что развод, будет тихо, спокойно, без нервов. Чего вы страдаете?
Планшетница• 11 мая 2021
Без рецепта действенных нет, автор. Это все пустышки. Не выбрасывайте на них деньги - мой вам искренни совет.
автор Кнопкотык • 11 мая 2021
Ответ дляНуПогоди!
Сварки через непорозуміння зараз. Розлучення - для мене саме розпад сім’ї важкий період.

НуПогоди!• 11 мая 2021
Ответ дляКнопкотык
Хоспади, ну развод же не случился на ровном месте. С утра ’люблю вас, душечка’, а к вечеру ´давай ка разведемся’ Вы же пишите, что ссоры к разводу привели. Вот оно вам надо, такая видимость семьи и постоянные скандалы?
автор Кнопкотык • 11 мая 2021
Ответ дляНуПогоди!
Поки я цього не розумію, моя душа болить - ми прожили разом 17 років , це мій самий близький та коханий чоловік, були не лише сварки а й приємні моменти, любов... за останні місяці я маю на увазі, тому зараз болить серце та душа, почала задуматися а для чого тоді жити? Я з тих, хто цінує сім’ю, була любима та любила... а тепер все рушиться. Мені не цікаво жити самій.
НуПогоди!• 11 мая 2021
Ответ дляКнопкотык
Ну так не разводитесь, помиритесь с мужем и живите себе опять вместе.
Глаголица• 11 мая 2021
Найдите себе занятие, пойдите на йогу или в спорт зал. Это будет успокаивать лучше всего. У вас новый этап в жизни, вы здоровы, у вас есть взрослый ребенок ( он сам может решить с кем жить). Если с мужем были постоянные скандалы, зачем вам плакать про такое прошлое. Перед вами прекрасное будущее
Форточка с диоптриями• 11 мая 2021
Настойка пиония- купите в аптеке , успокаивает хорошо и быстро
Форточка с диоптриями• 11 мая 2021
Ответ дляГлаголица
Да она в депрессиии, не все могут в залы бежать, нет ресурсов внутренних, нет сил ни на что.
автор Кнопкотык • 11 мая 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Я ходжу в зал, просто давно вже ходжу на індивідуальні, проплатила наперед - розумію якщо хоч один раз не піду, все пропаде і більше не буду ходити, змушую себе йти кожного разу.
автор Кнопкотык • 11 мая 2021
Ответ дляГлаголица
Дякую, в зал ходжу. За здоров’я Ви повністю праві, кожного дня вдячна що має здоров’я, то найцінніше в нашому житті. Але ж як на душі боляче.....