Карина789• 11 мая 2021

Поменять паспорт и иин код

Скажите я могу поменять где захочу или только там где выдавали??
Nimfa77• 11 мая 2021
код гне меняется

автор Карина789 • 11 мая 2021
Ответ дляNimfa77
код гне меняется
У меня порвался
SvetLanka80• 11 мая 2021
Ответ дляДама с заначкой
У меня порвался
Выдадут дубликат кода.
Сын осенью должен будет менять паспорт(карточку), но приписан в другом городе по месту учебы.Я пробивала информацию, надо будет предоставить додаток № 13 с места прописки и в этом случае замена паспорта возможна в любом городе.
Елена90462• 11 мая 2021
Увага! Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (набрав чинності 17.03.2020) установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов´язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.
Відповідно до пункту 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» цього Закону установлено, що оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи.
Можете по месту обращения.