Экспертиза• 11 мая 2021
Загострення болю, протузії.
Вже більше двох тижнів. Маю протузії між хребцями, поперековий відділ. Три роки тому проходила обстеження, лікування. Призначення зберегла.
Що робити?
Проходити старий курс чи шукати нові методи?
З фінансами туго.....
Можливо ще якусь мазь чи крем порекомендуєте?
Колись Найзом натирала.
Мені 36, а вже ходити не можу, перекошена, переломана :(
Що робити?
З фінансами туго.....
Колись Найзом натирала.
Анка-пулемётчица• 11 мая 2021
Упражнения специальные.и ещё очень помогает препарат Мукосат.30 инъекциий через день ,но по цене 2100 грн
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Робила вправи, потім закинула. Коли не болить, то і не згадуєш.
Зараз гострий біль, не можу їх робити....
Дякую, про препарат почитаю.
Мао_Мяо• 11 мая 2021
Сама сейчас обследуюсь
Мне невропатолог сказал что это не от протрузии
Ищу у ревматолога причину болей в теле
Мао_Мяо• 11 мая 2021
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую, про препарат почитаю.
Острый период только медикаменты - уколы потом уже массажи физкультура и бассейн .. что вам подходит
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляМао_Мяо
Сама сейчас обследуюсь
Ищу у ревматолога причину болей в теле
Протузії нерв ’зажимають’, тому і біль.
Невидимка Майя• 11 мая 2021
моя проблема)))что я вам скажу...это ежегодно по 2 раза в год обострения . уколы постоянно весной и осенью. Мазь вам не поможет. только изнутри снимать воспаление. я так промаялась 3 года. Ездила к тому же в Хмельник. 80% людям помогает. Мне - нет. Моя протрузия в 5 мм,стала грыжей в 1 см. Лечила капельницами сначала,гормоны даже. Результата ноль,только погибель деньгам. Короче, досиделась, пока уже встать не могла вообще. осенью прооперировали,пот начала отказывать нога. слава богу ,все ок. Теперь постоянно упражнения для спины делаю, плаваю,контролирую вес..
А вам советую заняться плаванием, упражнения в инете найдите от протрузий и каждый день выполнять,но осенью и весной будут постоянные обострения. От уколов и капельниц вы никуда не денетесь. а мази вам не помогут.
при сильных болях пила Ларфикс,действует через 15 мин.
А так Диклоберн уколы, витамины группы В это было постоянно,если честно я задолбалась уходить на больничные весной и осенью. Нужно 2 недели на снятие воспаления,и одна мазь ничего не даст вообще.
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляСама не знаю
Які у вас попрередні призначення?
Це перше, інші ще є. Лікування було 3 місяці.
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую 💐
Мазь я з уколами поєднувала. Колись 3 уколів, часом 5 чи 7 вистачало. Тепер лікування на місяці розтягується.
Моя вага 56 кг при зрості 165 см. Не можу від зими тих 4 кг скинути.
Плаваю дуже погано, а з карантином, то і нема де.
Сама не знаю• 11 мая 2021
Ответ дляЩепотка_совести
А зараз що ви приймаєте протягом 2х тижнів?
Невидимка Майя• 11 мая 2021
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую 💐
звичайно,що на операцію ви не підете,показань немаэ. Але майте на увазі що протрузія нікуди не дівається. У мене протрузія стала грижею після того як я впала літом,зачепившись за палас. через 2 дні мене скрутило. це просто питання часу. Щось важке - більше 4 кг підняли і усе. я тепер більше 3 кг в руки не беру.
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляДаю справку
Моя проблема автор, вот сейчас обострение. Колю Афлутоп, стало легче
Дякую, співчуваю.....
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляСама не знаю
Колола Ревмоксікам з перервами.
Вже 10 вколола......
Раніше 3 шт вистачало. Але загострення було, бо могла щось важке підняти
А це так накрило + цей холод
не можу вичухатися.
Треба повторно здати аналізи по ЩЗ і не знаю чи можна на фоні лікування, та мабуть доведеться відкласти, бо вже 2 дні вмираю від болю.
Вже 10 вколола......
А це так накрило + цей холод
не можу вичухатися. Треба повторно здати аналізи по ЩЗ і не знаю чи можна на фоні лікування, та мабуть доведеться відкласти, бо вже 2 дні вмираю від болю.
Анка-пулемётчица• 11 мая 2021
Ответ дляМао_Мяо
Сама сейчас обследуюсь
Ищу у ревматолога причину болей в теле
Может у вас не от протруззий,это вам сказал невропатолог, а мне сказал вертобролог,посмотрев моё МРТ,что это от протруззий
Анка-пулемётчица• 11 мая 2021
Ответ дляНевидимка Майя
Доклоберн гробит и сердце и желудок ,и тем более ,что лн не лечит а только снимает боль на время
Анка-пулемётчица• 11 мая 2021
Автор узнайте можете в вашем городе есть занятия на доске Евмилова
Это очень эффективно,и сравнительно не дорого. Сначала пару раз нужно с инструктором,потом можно самой заниматься
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
Є реабілітаційний центр на балансі обл лікарні - закритий на ковід :(.
Є якісь приватні, та відгуки погані, а гроші шалені.
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляАнка-пулемётчица
А що порадите?
Є проблеми з шлунком....
З мого старого призначення Мідостад комбі вже нема
Є проблеми з шлунком....
Обращеница• 11 мая 2021
Дівчата, дякую за тему. Чоловік зараз мучається із таким. А які ви вправи робите?
Экспертиза
• 11 мая 2021
Ответ дляОбращеница