Да, я блондинка!• 17 мая 2021
Потрібна відповідь мамолога. Інволютивні зміни структури молочних залоз. Онко?
Доброго дня усім. Може є на сайті мамолог чи пацієнтки з таким же діагнозом. Потрібно пролити світло на ситуацію. Жінка 72 років звернулася до гінеколога з болем у грудях. Направлена на мамографію, діагноз мамолога: р-ознаки інволютивних змін структури молочних залоз. Утворення у лівій залозі з р-ознаками доброякісності.
На підставі цього діагнозу гінеколог дає направлення до хірурга-онколога і наполягає на візиті до київських спеціалістів. У пацієнтки паніка, бо вона вже літнього віку, і у групі ризику. Я у цьому діагнозі бачу лише результат вікових змін та опис доброякісного утворення невеликого розміру. Поки просимо жінку звернутися в іншу клініку для повторного обстеження, але вона вже налаштована їхати в онкоцентр. Чи може це бути онкологія?
Г@Л@В@ломка• 17 мая 2021
Вы почитали, что такое инволюция?
Фиброзно-жировая инволюция — естественный процесс дегенерации молочных желез у женщин, достигших менопаузы. Железистая ткань истончается и замещается соединительной (фиброзной) и жировой. Фиброзно-жировая инволюция начинается в возрасте 50-55 лет и завершается к 80 годам.
ХикориДикори• 17 мая 2021
Ну пусть едет в онко на обследование. Врачи возьмут биопсию и исключат патрологию.
Г@Л@В@ломка• 17 мая 2021
Ответ дляХикориДикори
Маммографию сначала делают. Часто на этом и исключают подозрение на онко.
Сегодня на диете• 17 мая 2021
Ответ дляХикориДикори
Согласна.
ХикориДикори• 17 мая 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Уже ж есть заключение маммолога
Да, я блондинка!
• 17 мая 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вы почитали, что такое инволюция?
Почитала, звісно, кілька статей, це перше, що зробила,тому і пишу, що бачу у цьому діагнозі лише результат вікових змін, вік же поважний, менопауза, не можуть бути груди як у дівчини 25 років.
Тему створила, щоб дати почитати відповіді пацієнтці. Вона вірить гінекологу, а та їй розписала ситуацію в чорних барвах, тому жінка вже готова все кидати і вирізати груди. Я схильна вважати, що та гінеколог - некомпетентна, раз так лякає своїх пацієнтів онкологією, причому в заключенні мамолога вказано, що утворення - доброякісне.
Да, я блондинка!
• 17 мая 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Автор, не хотите маму везти в Киев, да? Или это свекровь?
Це абсолютно не важливо. Людина має проблеми зі здоров‘ям, поїздки і візити онкоцентру з величезними чергами людей підвищать ризик піймати ковід, а ми якраз від цього і намагаємося її берегти останній рік, наполягаємо, щоб не користувалася громадським транспортом і без потреби не відвідувала державні установи.
Апофиозная• 17 мая 2021
Ответ дляДа, я блондинка!
Если она мнительный человек, то свозите к онкологу - маммологу, а не просто к онко хирургу, чтобы успокоить. Очень вредно себя накручивать.
Простоваля• 17 мая 2021
гынеколог зобов´язана направить, бо є утворення. Маммографії ці всі ’вилами по воді’. Я навіть бачила бабусю в якої експресгістологія одне показала, а через 7 днів зовсім інше. Оскільки груди то не профіль гінеколога, то вона направляє до маммолога. І плюс вік. Направляє в обласну, бо в районних нема маммологів, тому лише туди.