Євробачення 2021.
Україна виступить вже завтра, 18 травня. Завтра перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2021, в якому виступить представник від України — група Go_A.
65-й конкурс пісні Євробачення проходить в Роттердамі, Нідерланди. Перший і другий півфінали конкурсу відбудуться 18 і 20 травня. Гранд-фінал, в ході якого визначиться переможець Євробачення 2021, відбудеться в суботу, 22 травня. Подивитися трансляцію Євробачення 2021 в Україні можна буде відразу на двох телеканалах - СТБ и UA:Перший. Трансляція першого півфіналу розпочнеться у вівторок, 18 травня в 22:00.
Делитесь, кто ваши фавориты?) И как вам наши представители? Наши, в смысле группа Go_A с песней Шум.
Ilona Kolesnyk• 18 мая 2021
Ответ дляdrena
Ой, я уже здесь. Девочки, есть единая тема, там обсуждают, переходите
Дайте посилання