Детсадовский полицейский• 23 мая 2021

Вокал на Позняках - хто ходив в Школу мистецтв на ахматовій? Розкажіть детально

Петя-петушок• 23 мая 2021
А що саме вам розказати ? Ви вже зараховані чи плануєте ? Обрали викладача ? Скільки років дитині ? Вас цікавить лише вокал ?

автор Детсадовский полицейский • 23 мая 2021
Ответ дляПетя-петушок
Плануємо
До викладача не звертались
Скільки раз в тиждень там вокал і що потрібно для вступу? 1 пісню достатньо проспівати чи треба декілька знати? Як відбирають
Петя-петушок• 23 мая 2021
Рекомендую вам звернутись безпосередньо в школу , хоча б подзвонити . Вокал може бути як на госпрозрахунку - повністю за ваш рахунок, так і бюджет - мінімальна
платня. Дітей приймають за іспитом.
Пісня , ритмічний малюнок , слух
ІТ.д.
Заняття вокалом передбачають ще і сольфеджіо і інструмент , сам вокал 2 рази в тиждень , інше - по одному , плюс музлітерартура . Також хор для вокалістів обовязково .
Тому якщо вам лише поспішати- то це приватні уроки або приватні студії.
Бутылка с банками• 23 мая 2021
Ответ дляДетсадовский полицейский
Плануємо
До викладача не звертались
Вокал там ужасный. Берут всех подряд. Якобы проверяют слух и заслушивают кусочки из пары песен. Ничего сложного. Но поищите другую школу для вокала. Нам очень советовали на старой Дарнице. Но нам было легче ездить на Печерск. А вот художка на Ахматовой очень замечательная. Действительно классные преподаватели, особенно для малышей
Петя-петушок• 23 мая 2021
Поспішати - поспівати *
Петя-петушок• 23 мая 2021
Ответ дляБутылка с банками
Навпаки про художку зовсім інші відгуки ))) Вокал - залежить від викладача . А про берут всіх , то це ви загинули. Вы самі пробували ? Хіба що на госпрозрахунок берут, бо це кошти , а от на бюджет конкурс і не малий .
Петя-петушок• 23 мая 2021
ЗАГНУЛИ*** Т9