сьогодні був екзамен з англ, готувалась цілий рік, це був єдиний предмет, до якого я готова, на зно перехвилювалася, все забула і написала твір ще на іншій стороні бланку, бо не уміщався ( твір анульовується, так як на іншій стороні вони не читають) після зно подивилась відповіді, набереться максимум 115 балів. поріг не набрала. дуже хочу вступити у львів. чи хтось знає випадки, що можна доплатити на контракт і яка сума? не знаю, що буде з інших предметів, це завал, не хочу чекати на наступний рік чи поступати в коледж, це точно ні
на додаткову сесію потрібна інша причина, не візьмуть
допоможіть, що робити?
Как_б_не_так• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
я не хочу бути обслуговуючим персоналом! мені не подобається така професія
А хто не обслуговуючий? Всі люди, що працюють, когось чи щось обслуговують
Забыла что?• 25 мая 2021
Ответ дляВЫВсеВрете
Понятно.
Советую поступать куда проходите по баллам, а в сл году сдавать снова и подаваться куда хотите
Можно перевестись
Онанимный пользыватель• 25 мая 2021
Ответ дляВЫВсеВрете
Понятно.
Так бюджет дают один раз .
бЭйбА• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
інші ще не здавала. сьогодні перше зно
Заспокойтеся, і здавайте інші. Ще не кінець світу, і в найгіршому випадку Ви просто втратите один рік.
Улыбчик• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
я не набрала
Куди ви хочете поступати та який прохідний бал?
бЭйбА• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
мамі ще не розповідала, зно парк годин назад закінчилось
Так почекайте результатів, можливо, все не так і погано насправді.
Разгуляшка• 25 мая 2021
Ответ дляКуратор дебошей
Ну это если вообще мозги никуда не годятся.
Всему ребенку хотели бы таких профессий?
Вы меня простите, буду сейчас жестока, но 100 баллов это дно. Если в голове есть хоть что-то , то и в бессознательном состоянии можно написать ЗНО на 120. Просто тыкая куда попало, наугад. А тут, скажите пожалуйста, не хочу быть обслуживающим персоналом. Эку цацу мама воспитала. Чтобы не быть этим самым персоналом, дети сдают тесты на 190+
Как_б_не_так• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
такі професію не по душі. мені до вподоби щось вище
Сонечко , всі люди прагнуть до високого, але професія для заробляння грошей вже краще хоч якась, ніж так і залишитесь непризнанним генієм
Ms. Похвала• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
інші ще не здавала. сьогодні перше зно
я в курсе, дочка сдает в этом году)
ВЫВсеВрете• 25 мая 2021
Ответ дляОнанимный пользыватель
Так бюджет дают один раз .
Автор не проходит на бюджет, похоже.
бЭйбА• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
так
Дивлюся по посиланню, що вище дали - не обов´язкова. Там на вибір один з 6 предметів. Здавайте інші, і потім при вступі подасте той варіант, з якого кращі бали будуть.
Українська та математика тільки обов´язкові сюди.
Кудесница_с_пургеном• 25 мая 2021
Ответ дляРазгуляшка
Так и у нее было бы столько баллов. Переволновалась и твир написала не в том месте, поэтому он не засчитывается и 0 баллов дает.
ДелиВерка• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
а чому ні?
Естественно 11 классница. А мы тут тупые тётки сидим и не понимаем слог своих детей)
Ms. Похвала• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
Бентливуман• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
так все і є, як описала, це не паніка, а реальність
Вам светит контрактное обучение, на контракт порог 100 баллов
Моль Молливна• 25 мая 2021
Ответ дляДайте подуться
нет оснований на доп сессию, Вы же основную написали
Може хіба стан здоров´я?
Автор, у будь-якому випадку, йдіть здавайтеся мамі.
бЭйбА• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
не всі прагнуть до високого, це моя мрія...
Якщо це Ваша мрія, то варто заспокоїтися та поборотися за неї. Ну трапилася перша невдача, і що тепер? Ви думаєте, в житті мрії на блюдечку всім дають в готовому вигляді? Соплі витерли, висновки зробили, та й дійте далі!
ДелиВерка• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
мама не знає що робити, я хочу відповідь від людей, які знають, куди звертатись
Ваш отвнт
Так мама не знает что делать или мама не знает про зно?)))))
Ох троляка
Ваш отвнт
Ох троляка
Моль Молливна• 25 мая 2021
Ответ дляюля-6ac0
психолог
Минулого року на контракт мінімальний був 108
Мексиканочка• 25 мая 2021
не волнуйся и не переживай. у тебя впереди еще другие тесты, которые нужно написать. когда сдашь все - пересмотришь ситуацию и решишь, куда пройти реально. всегда можно перевестись на другую специальность и вуз.
Улыбчик• 25 мая 2021
Ответ дляMs. Похвала
пфффф, а чего не в профильный вуз?
Ще заміж за айтішника вийти треба під час навчання. Ну ви не стратєг!