Пацака-задирака• 26 мая 2021
Збільшена манту.Фтизіатр.Рентген.Тест...
Дівчата, зробила на свою голову манту.
Дитині 10 р.манту -15 мм.
Направили до фтизіатра, потім на ретген,аналізи...
Аналізи в нормі(кров,сеча), знімок рентген чистий сказала, але назначає профілактичне лікування на 6 міс.
Я відмовляюсь, тому що почитала, що ті таблетки шкодять печінці.
Говорю давайте ще якісь аналізи ,ну якщо рентген показав чисті легені...
Порекомендувала здати квантиферований тест.
Каже збільшена манту,це значить в організмі є точно туберкульозна паличка.
Порекомендуйте щось мені, уже голова пухне від усього.
Можливо хтось робив цей тест?
Дякую.
Дитині 10 р.манту -15 мм.
Можливо хтось робив цей тест?
Дякую.
Пацака-задирака
• 26 мая 2021
Треба було йти в приватну клініку, а то тепер ця тяганина... І клеймо - туберкульоз дитині в карточці....
Ластоноша• 26 мая 2021
странно. у нас тоже была 1.5, делали рентген, анализы. у нас еще и лимфадент. но профилактическое лечение не назначали...
Домовенок Кузя• 26 мая 2021
Вираж пробы манту, это значит было инфицирование,но это не означает,что ребенок больной туберкулёзом.Вы вправе отказаться от лечения,в карточке диагноза’ туберкулёз’ не будет .
Пацака-задирака
• 26 мая 2021
Ответ дляСкромняшка
Если делали БЦЖ, то естественно в организме есть туберкулёзная палочка.
Так,робила
Пацака-задирака
• 26 мая 2021
Ответ дляДомовенок Кузя
Лікар сказав,що мені потрібно вам дати відповідь для вашого педіатра...я взагалі не розумію,що далі буде.
Пацака-задирака
• 26 мая 2021
Ответ дляДомовенок Кузя
Вам предлогами передать,при этом пропить против аллергии что- то?
Ні, відразу профілактику лікування
Люблю Украину• 26 мая 2021
У вас дитина часом не схильна до алергій? Алергикам манту не можна, неінформативна.
У мене в дитинстві теж манту рознесло, теж погнали нас до тубдиспансера. Там видали мішок ліків, безкоштовно. У цьому ж тубдиспансері в коридорі зустріли жінку з сусіднього будинку, яка там працювала. Вони з татом поговорили, і вона (лікар) сказала викинути ті ліки і нічого не давати, бо вони дуже токсичні. Так і зробили)
Кондуктор автобуса• 26 мая 2021
Буває туберкульоз кісток, очевидно, його не рентгені легень не видно.
В моєї дитини теж було збільшене, сказали особливості реакції. Вже років 8 пройшло ніби все ок.
У подруги ребенка есть аллергия, на Манту тоже была увеличенная проба. тбудиспансер, кровь, рентген, кажется сдавали кровь на антитела к туберкулезу . В итоге сошлись, что такая реакция.
,
Спросите у врача по поводу анализа крови, ведь он должен быть более информативен.
Пользуясь случаем спрошу тоже по Манту. У дочки дважды отрицательный Манту . Читала, что если три раза отрицательный, то могут повторно делать бцж. Так ли это? Вдруг у кого такое было.
,
Домовенок Кузя• 26 мая 2021
Ответ дляIncol
,
В 7 лет делают повторне БЦЖ.Потом в 14 если будет отрицательно.У моего мужа аж 3 ямки на плече.
Скромняшка• 26 мая 2021
Ответ дляДомовенок Кузя
Не делают сейчас никаких повторных БЦЖ, т.к. доказана их неэффективность. И манту тоде не делают, только если группа риска или есть какие-то подозрения. Зачем автор делала манту здоровому ребенку непонятно.
По-перше, заспокоїтись. У вас зараз нема проблем з здоров´ям дитини, а є проблеми з тупоголовими лікарями.
Проба Манту недостовірна, ви пройшли обстеження, все нормально у дитини. Не треба лікувати здорову дитину.
Туберкульозна паличка в організмі у багатьох людей є. ЦЕ НЕ ХВОРОБА. Це означає, що людина вже зустрілась з мікобактеріями туберкульозу. При цьому туберкульозом захворіють тільки деякі люди, ЯКЩО В ОРГАНІЗМІ БУДУТЬ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУБЕРКУЛЬОЗУ. До 30 років кожна людина вже має в собі мікобактерії - хтось раніше, хтось пізніше. В наших організмах завжди багато різних бактерій, з якими ми прекрасно уживаємось і залишаємось здоровими.
Ответ дляСкромняшка
Я в каком-то году сдала со старшим кровь на антитела, врач разрешила вместо пробы Манту (старший аллергик и не хотела сюрпризов).
Младшей не делала с 2013 года, а в этом году ’заставили’, потому как нужно доделать 4-ю АДС и перед ней нужно было Манут сделать.
Скромняшка• 26 мая 2021
Ответ дляIncol
Странно, почему в разных поликлиниках разные правила. У нас перед прививками никаких манту не делают.
Ответ дляПацака-задирака
Так,робила
Тоді робити пробу Манту взагалі тупо було: ви вкололи дитині живі мікобактерії туберкульозу (БЦЖ), а потім робите пробу Манту, щоб узнати чи є в організмі мікобактерії. Звичайно є. Ви самі погодились вколоти своїй дитині туберкульозні палички і дитина з ними жила стільки років.
Не против• 26 мая 2021
Сыну 5 лет после пропущенный одной пробы манту(в саду небвло медсестры, я гр знала, что надо делать) потом была слишком большая. Тоже назначили какие то таблетки, и что то для печени. Я давала, так как в нашем городе туберкулезников очень много. Потом делали повторное Манту , но была другая доктор, сказала подавать противоаллергическое за 3 дня до.. Все было норм.
Пацака-задирака
• 26 мая 2021
Ответ для-Ань-
БЦЖ робили ще в роддомі, потім манту завжди, і реакцій не було,а зараз 15 мм і все профілактика.
Ответ дляIncol
,
Щеплення БЦЖ настільки неефективне (навіть з точки зору вакцинаторів), що ревакцинації БЦЖ відмінили. Зараз можна робити тільки 1 БЦЖ за все життя. Читайте діючий календар щеплень. Якщо якийсь лікар запропонує зробити щеплення БЦЖ дитині, у якої вже є БЦЖ - біжіть від такого лікаря.
І пробу Манту краще не робіть, якщо хочете перевіритись на туберкульоз - виберіть безпечний і достовірний метод діагностики.
Ответ для-Ань-
Дякую!
Я в дамках• 26 мая 2021
Было у ребенка 12мм манту, попали к фтизиатру ренген и анализы в норме. По виду она сказала совсем не похож на больного, ничего не пить. Через год повторное манту, если такое же то ничего не надо делать и к ним неприходить. Повторилось 12мм еще два года было.
Пешеходик• 26 мая 2021
У моего сына в детстве было положительное Манту
Мы даже стали на учёт в тубдиспансере,так сказала врач.нам выписали таблетки, и я даже чертила график приёма этих таблеток и показывала врачу.ни одной таблетки сын не выпил. Потому что другие анализы были в норме. У сына была аллергия,которая давала положительное манту
Эти фтизиатры в основном неграмотные и тупые врачи
Автор не парьтесь и ничего не давайте ребёнку,никаких специальных препаратов
Ответ дляПацака-задирака
Ні, відразу профілактику лікування
Вам варто було б відмовитись від проби Манту і нічого не робити. Або відмовитись від проби Манту і зробити тільки квантифероновий тест (найкраще що зараз є в Україні).
Крім того, що проба Манту може зашкодити здоров´ю (містить твін-80 і фенол), лікарі ще можуть полікувати здорову дитину протитуберкульозними препаратами ТІЛЬКИ ЗА ВЕЛИКУ ПРОБУ МАНТУ. З дорослих людей так не знущаються, тільки дітей зразу ’лікують’: