Исправлялочка• 27 мая 2021
Кто колол диспорт ?
На какой день появился єффект? Уколола в понед в лоб межбровку ,сегодня еще ничего не изменилось.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 27 мая 2021
Я колола, вперше (мені 37).Міжбровка і біля очей. Пройшов тиждень. Вчора спостерігала, що ці ділянки вже практично нерухомі, якось міміка в мене змінилася чи що. Але косметолог під час процедури казала, що ефект починається від 2-х тижнів після уколів.
ТочноБудет• 27 мая 2021
Диспорт дней через 10 будет видно результат, а вообще даже больше 2 недель должно пройти.
Это ботокс за неделю уже работает.