Гладиолус• 27 мая 2021

Підпишіть будь ласка петицію на продовження строку про скасування ЄСВ ФОПам.

https://petition.president.gov.ua/petition/116872
Не куру• 27 мая 2021
Зачем? Я тоже ФОП, объясните в чем смысл петиции?
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Продовження списання ЄСВ ФОП - Списання боргу по ЄСВ до кінця 2021 року.
№22/116872-еп
Автор (ініціатор): Рибін Володимир Михайлович
Дата оприлюднення: 13 травня 2021
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
Продовжитись роки, хто не встиг. Треба допомагати ФОПам.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Строки*
Карамбулкул• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
Времени вагон был
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляКарамбулкул
Времени вагон был
Багато людей не встигли по багатьом причинам. Не можна так «судити»
Не куру• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
В налоговых пусто, кроме отчетных дат. Для закрытия вообще гос регистратор нужен, куча платных контор без очереди за символические 350-450 грн если надо прям сейчас.
Не куру• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
по яким багатьом?
Карамбулкул• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я не сужу. Было достаточно времени решить вопрос
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
по яким багатьом?
Я їх не знаю. Але мені не важко допомогти чиїйсь сім’ї підписом петиції. Щоб вони змогли списати борги по 20-30 тисяч, які наша держава «повісила»на них.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляКарамбулкул
Та в кожного свої причини. І повірте, скоріше всього, вони важливі. Так як любий ФОП хотів би списати борг 20-30 тисяч. Можливо і вам колись потрібен буде «такий підпис» і він вас врятує.
Проработник• 27 мая 2021
ничего не поняла. автор, за что долг?
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Чому люди допомагають іншим? Невже при цьому треба так думки гадати-Це її проблеми, треба було не рожати, треба було не ходити, треба було не їхати, треба було вчитись там, а не там. Це осуд. Ми всі люди-підпишіть петицію і нашим підписом врятуємо сім’ї від державного навантаження «просто так».
Не куру• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
ничего не вешали, про долги триста раз трубили везде. Куча контор закрывали. Мы тоже закрывали платно, была очередь на сутки в нашем р-не у гос. А люди просто сидели, долги копили, теперь дали льготный период и тоже мало. Ну извините - безалаберность полная, петиция ничего не даст
Карамбулкул• 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
Ее не подпишет нужное код-во людей
Там пока прочитаешь- глаза сломать можно.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляПроработник
ничего не поняла. автор, за что долг?
Річ про сплячі ФОПи, коли начислили ЄСВ за всі роки тим ФОПАм, які просто не працювали. Людям почали приходити листи від ДПІ що в них борг 20-30 тисяч. І треба заплатити. Але потім вийшов закон, що такий борг можна списати. Багато людей не встигли. Особливо в селах. І щоб ім теж скасували -петиція, щоб продовжити термін подачі заяви на списання.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
Ні ви не праві. Це не безалаберність. У людей буди свої причини. Важливі. Не судіть будь ламка. Ви ж можете бути в подібній ситуації. Це ж життя.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляКарамбулкул
Ее не подпишет нужное код-во людей
Так. Ви праві. Але я була в подібній ситуації. Я підписала і хочу допомогти іншим людям. Це всього лиш підпис. А когось може врятувати від великого боргу.
Налетчица Муся• 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
Я не знаю, что там за долги у них, но так, как страдает сейчас малый бизнес, такого никогда не было, там люлей просто давят, полетит вся экономика, если и дальше так будет. А им рро хотят повесить, это просто уничтожение.
]Mrs.Сексуальность[• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
Закон один для всіх. І незнання не звільняє від відповідальності.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляНалетчица Муся
Так. Ось будуть збирати підписи про РРО я теж підпишу. Щоб допомогти малому бізнесу. Хоч мене це і не турбує. Але своїм підписом, я можливо допоможу, щоб сього закону не прийняли.
]Mrs.Сексуальность[• 27 мая 2021
Ответ дляНалетчица Муся
Рро то зовсім інше питання
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Не звільняє. Суть не в цьому. Мене РРО не стосується. По вашому -моя хата з краю, я нічого не знаю. Ні. Треба допомога а людям!!!!!!! Якщо просять всього лиш підпис!!!! Чи це складно?
Якщо йти вашим шляхом -то мені треба будо б написати -РРО приймуть ото і платіть, здеріть ФОПи з себе три шкіри і нічого малому бізнесу процвітати. Якось так виходить. Ще раз повторюю. Кожен може бути в любій подібній ситуації. Повірте. Нікого життя не оминає. Десь ви допоможете, десь Вам допоможуть
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Рро то зовсім інше питання
Та річ не в РРО. А вище написала. Комусь треба зараз підпис-ця підтримка. Десь вам знадобиться підтримка, допомога. А вам дадуть відповідь:- А треба було....і залишитесь сам на сам
Це не про вас. Я зараз пишу про ситуацію взагалі.
Не куру• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я і питаю, які саме поважні? Відповідь нема...
Я була в цій ситуації, платила, в мене була новонарождений. а тут просто безалаберність, якось буде і все.
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Я вже тут пишу -не про петицію, а доказую людям, що треба допомагати людям 😂
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
Ааа то ви платили. Тобто якщо зараз вам треба була б ця петиція то ви б підписали, якщо не встигли б то підписали б. А якщо у вас все добре -то іншим не треба допомога , це точно як «моя хата скраю, я нічо не знаю». Міняйтесь. І вам в житті не буде таких ситуацій як ви за себе тільки зо написали.
Не куру• 27 мая 2021
Ответ дляКуколка-мяуколка
Яких не буде ситуацій?
Не куру• 27 мая 2021
Эта безалаберность и не только к ФОП спящим, а и к должникам по кредитам, регистрации евроблях и пр... Все считают, что как то решится само, мне не понятно, взрослые людии, на петиции есть время а закрыть вовремя - нет. не понимаю...
автор Гладиолус • 27 мая 2021
Ответ дляНе куру
Яких не буде ситуацій?
Аодіьних. Щось десь не встигнете , а проблем на все життя у вас буде. А мій підпис або голос може вас врятувати. Але я скажу -тю, мені ж не треба.