Петросянша• 28 мая 2021
Опять эта женщина своего ребёнка использует...
Случайно сегодня зашла на страницу скандальноизвестной милы маханец... и опять там её фото с этим взрослым мальчиком...
Шумиха прошла- и бизнес опять работает...как страшно...
пу_пугренчик• 28 мая 2021
Ответ дляХвець-тець
Просто психологу и милиции надо поработать с мамой
Ну щ моєї точки зору треба працювати з людьми, які не вакцинують дітей. А чому ні? Вони ж про дітей не дбають. Зовсім.
А які розпусниці виховують доньок- розпусниці з точки зору мусульман. Жах! Всіх, всіх до психолога і поліцію не забудемо.
Дитина сита, доглянута, насилля над нею не чинять. Яка ваша далі справа? Хочете дивіться, не хочете - ні.
Воленс-неволенс• 28 мая 2021
Ответ длявсе по ГОСТу!
Мне вообще на такое все равно. Есть соц службы- пусть они за этим и следят
равнодушие - самое худшее, что может быть
пу_пугренчик• 28 мая 2021
Ответ дляЗвездолётчица
почему она до сих пор не за решоткой ?
а я скажу! видно хорошо пашляет
Ще вас запитаю. Куди подіти дитину, що залишиться сама? Опікуватись її вихованням і забезпеченням ви будете?
Петя-петушок• 28 мая 2021
Ответ дляпу_пугренчик
Аноним_Русалка• 28 мая 2021
Ответ дляПетя-петушок
В таких случаях работают криминальный и административный кодексы. Ну, а читая тех, кто рассказывает ’ ну и что, не ваше дело, зарабатывает - и молодец’, в который раз убеждаюсь, что безразличие и моральная беспринципность общества ничем не лучше по последствиям, чем откровенная преступность
Какие статьи кодексом она нарушает?
Баксы_сдам• 28 мая 2021
Ответ дляАноним_Русалка
Какие статьи кодексом она нарушает?
Розбещення неповнолітніх.
Я не сноб. Нормально відношуся до модельного бізнесу.
Але спання з підлітком, та позування у нього на колінах з подвійним сенсом- то є дичина
Баксы_сдам• 28 мая 2021
Цікаво, а у підлітка ´ клепка у голові?
Так, це дитина теж, але принаймні не восьми років. Вже відносно парубок.
Він дійсно не вважає відносини з маленькою дівчинкою зашкваром? Навіть якщо це просто для куражу та хайпу в інсті.
Хз. В мене дорослий син. Не представляю, якби він у віці цього хлопчики вештався та цілувався з восьмирічкою.
Аноним_Русалка• 28 мая 2021
Ответ дляБаксы_сдам
Розбещення неповнолітніх.
Вы читали эту статью? Имеете представление, какой там состав преступления?
Баксы_сдам• 28 мая 2021
Ответ дляАноним_Русалка
Узагальнене поняття розбещення.
Тобто ви вважаєте, що восьмирічна дитина, яка цілується, та лежить у ліжку з підлітком іншої статі зі згоди мами має нормальний психичний та соціальний розвиток?
Якщо, я не настоюю ні на чому.
Под пытками• 28 мая 2021
Ответ дляпу_пугренчик
Вы о чем? При чем здесь вакцинация?

Баксы_сдам• 28 мая 2021
Ответ дляБорисфенка
Мама без клепки в голові. А дідусь якийсь депутат чи міністр.
Мати дійсно дивна.
Дівчинка для свого віку дуже пагано розмовляє, навіть формулює думки примитивно для 8-ми років ( бачилася інтерв´ю)
Моделінг це добре. Але ж дитину треба і у іншому ровивати.
Не знаю.. цілими днями дитина робить контент у інсті..при чому дуже звичайний..там ’вау’ нема..
Якби не цей іспанський сором, то взагалі глядачів було би замало
На границе• 28 мая 2021
Ответ дляБаксы_сдам
Цікаво, а у підлітка ´ клепка у голові?
Гроші не пахнуть), і підліток це дуже чітко усвідомив.
На границе• 28 мая 2021
Ответ дляБаксы_сдам
Розбещення неповнолітніх.
Спання, думаю, там нема. Усі фото - постановка. Але це розуміють дорослі, а для їх однолітків це може бути керівництвом до дії. Небезпека якраз у цьому.
На границе• 28 мая 2021
Ответ дляБаксы_сдам
Мати дійсно дивна.
А для чого розвивати? Мамочка знайшла золоту жилу, тому зараз зі шкіри вилізе, щоб збільшити дохід. А іспанський сором суттєво додав фоловерів, тобто продовження буде.
Грибной_Дождик• 28 мая 2021
Ответ дляТушь для2го класса
да тоже время от времени захожу на эту страницу, ужасаюсь..
пошумели все и забыли, а мамаша даже продолжает радовать педофилов и гробить психику своей дочери.
Мне кажется это на педофилов и всяких извращенцев и рассчитан контент(
пу_пугренчик• 28 мая 2021
Ответ дляПод пытками
Вы о чем? При чем здесь вакцинация?

Собі покрутіть. Ви вьиваєтетсвохщ дітей, не робите їм щеплення. Давайте за все, що не відповідає чиїмось уявленням будемо дітей відсипати, штрафи накладати А чому ні.
Було проведено розслідування, порушень очевидно не виявили. Тобто закон не порушено. Все інше - фантазії ті особисте ставлення конкретно кожної людини. Ви біжите дитину вакцинувати, бо хтось вважає то необхідним? Ні? То й не виступаєте. Нажмітт поскаржитись на відео і йдіть далі, виховувати своїх дітей.
Клептоманка• 28 мая 2021
Ответ дляпу_пугренчик
Ну самую первую тему о ней я создавала . Меня напрягло то , что моя дочь смотрела эту сториз с одноклассницами . Она одногодка той девочки .До появления этого мальчика все было более-менее , но это же треш ...
пу_пугренчик• 29 мая 2021
Ответ дляКлептоманка
Займіть дитину чимось іншим. Це ж ваша відповідальність. - ваша дитина.