СиренаФеоктистовна• 29 мая 2021
Чем почистить кишечник
Завтра на КТ, чем лучше почистить кишечник - клизьмой или фортранс?
СиренаФеоктистовна
• 29 мая 2021
Ответ дляokogteva
Автор, який діагноз? Від цього залежить підготовка до КТ
Рак молочной железы проопериравана. Мне врач ничего особенного не сказал про подготовку, назначил КТ и все.
Ответ дляСиренаФеоктистовна
При Вашому діагнозі за 4 години до діагностики не їсти, випити близько 1.5-2 л води без газу. Фортранс і подібні препарати пити не потрібно.
СиренаФеоктистовна
• 29 мая 2021
Ответ дляokogteva
Спасибо большое!