Всім привіт.
В жіночій консультації лікар сказала контролювати рухи дитини наступним чином: щодня підраховувати кількість шевелінь з 8 год ранку до 12 години. Їх має бути не менше 10. Якщо є дана кількість, то все добре і далі до кінця дня можна не рахувати. Якщо менше - бити тривогу та їхати в лікарню.
Ніби все зрозуміло.
Але, в моєму випадку активні шевеління я відчуваю навпаки в другій половині дня - під вечір і вночі. А от якраз з 8 до 12 практично тиша. Та і сама я рідко покидають о 8-9 годині ранку, оскільки погано сплю вночі.
Плановий візит до лікаря не скоро, а тому не розумію бігти в лікарню чи це норма) В кого як було? Хто як рахує чи рахував?
Ніби все зрозуміло.
Виктория 2013• 30 мая 2021
Первый раз такое слышу!
За 2 беременности ( врачи вели разные).
Просто говорила ,чтоб как день слышать шевеления.
Одни более активные другие нет.
Да и когда уже вес набирают могут меньше шевелится,места мало)
За 2 беременности ( врачи вели разные).
Одни более активные другие нет.