Зяблик протестант• 01 июня 2021
Сколько будет стоить сделать вышивку на скатерти?
Как думаете?
Фрикаделька• 01 июня 2021
Так смотря какая вышивка. Гладью? Крестиком? Только по краю тонкой веточкой или пышными бутонами?
Сиамская сороконожка• 01 июня 2021
От 500 грн до бесконечности. После того, как увидела скатерть с ручной вышивкой за 18000 долларов, я не удивлюсь.
Гомосноб• 01 июня 2021
Залежить від величини та складності узору, якості ниток, ручна чи машинна вишивка. Я багато і давно вишиваю хрестиком (в основному картини, але і кілька сорочок вишила), то навіть для себе скатертину вишити не наважуся: довго (ручна робота 1-4 місяці якщо вечорами після роботи), потрібно багато якісних ниток (вже краще на сорочку їх витратити), легко зіпсувати плямами. Краще пошукати готові з машинною вишивкою чи машинну вишивку на замовлення.
Людмилка77• 01 июня 2021
Что именно нужно вышить?
Заходите https://www.kidstaff.com.ua/tema-12414948.html
у меня машинная вышивка