Зяблик протестант• 01 июня 2021

Сколько будет стоить сделать вышивку на скатерти?

Как думаете?
Повелитель интернета• 01 июня 2021
Если по пентаметру то дорого)))

Фрикаделька• 01 июня 2021
Так смотря какая вышивка. Гладью? Крестиком? Только по краю тонкой веточкой или пышными бутонами?
Армейская• 01 июня 2021
Размер скатерти, количество цветов, нитки/бисер, машинная/ручная?
Сиамская сороконожка• 01 июня 2021
От 500 грн до бесконечности. После того, как увидела скатерть с ручной вышивкой за 18000 долларов, я не удивлюсь.
Гомосноб• 01 июня 2021
Залежить від величини та складності узору, якості ниток, ручна чи машинна вишивка. Я багато і давно вишиваю хрестиком (в основному картини, але і кілька сорочок вишила), то навіть для себе скатертину вишити не наважуся: довго (ручна робота 1-4 місяці якщо вечорами після роботи), потрібно багато якісних ниток (вже краще на сорочку їх витратити), легко зіпсувати плямами. Краще пошукати готові з машинною вишивкою чи машинну вишивку на замовлення.
ТАЗератти• 01 июня 2021
Тут є оголошення, можна вибрати розмір і домовитись про ціну
Людмилка77• 01 июня 2021
Что именно нужно вышить?
Заходите https://www.kidstaff.com.ua/tema-12414948.html
у меня машинная вышивка