Пополняю_Карму• 03 июня 2021

Чому розмовляти українською і купувати наше вигідно для вашої кишені!

Нещодавно тут на форумі побачила глузливі коментарі з приводу для чого українська, навіщо закон про мову, в чому це краще для економіки нашошї держави. Хотілось би пояснитина прикладі своєї роботи. Російський бізнес майже повністю експансіював наш ринок під себе в основних ключових позиція. Наприклад авторські права викуповуються скопом як правило на всі країни колишнього снг і випускаються рос мовою бо так вигідніше фінансово. Проблема перша наш підприємець або не готовий вкладатися в реальне виробництво і високоприбуткові ризиковані сфери або в нього немає на це банально ресурсу,як правило саме ресурс є ключовим. Мені особисто дуже болить, коли реально якісний український контент не має підтримки від своїх же. Співачка NAVKA наприклад, супер контент і подивіться 50тис переглядів за 3-4 місяці. Народ, ми не поїдемо так далеко якщо так будемо до своїх ставитись!!!! Дівчата хочеться попросити хто може і не хоче, вкладайте в свої сфери в наше виробництво - повірте є і можемо!!! А хто не може, але хоче - підтримутйе наш контент наше виробництво на стільки на скільки ви можете! Читайте книжки українською, купуйте нашу кераміку, текстиль і т.д Дайте нашому виробнику хоча б шанс!!!!Проблема не в Росії, Америці чи інших країнах. В нас реально колоніальна економіка на сьогоднішній день (доречі Росією переважно). Але в наших силах це міняти. По максимому треба бути націоналістами місця в якому ви живете!! По максимому в пошуковиках шукайте хоча б українською, це глобальному розумінні вигідно для кожного буде!!!
ПМСница• 03 июня 2021
Лошадь давно сдохла, слазьте...
Как не пыжились, как не скакали, а оно никому не было надо и не стало надо.Ну вот так.
Почемучечка• 03 июня 2021
Ответ дляПростоваля
Подскажите произведения украинской литературы
Я подскажу авторов, а у них много книг ,разных, интересных
1,Максим Кидрук
2 .Люко Дашвар
3.Мила Иванцова
4.Сергей Жадан
5.Братья Капрановы
Для меня эти писатели по интересности как в списке, по убыванию
Семен Семеныч• 03 июня 2021
Зачем поддерживать отечественного производителя,если можно приобретать нормальные качественные товары,ещё и дешевле. Наши все никак цены не сложат.
Вы на какой машине ездите?
Надоел этот лжепатриотизм.
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Ответ дляСемен Семеныч
Вы на какой машине ездите?
Надоел этот лжепатриотизм.
Я пішки ходжу, а так дивилась українські електромобілі, вже презентували мають скоро на лінію поставити. В мене зараз інші пріорітети і цілі.
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ дляЗапароленое одеяло
Как повлиял русский язык на это до 2014? Где развитие было?
С вами все ясно, ответить нечего. Начались съезды
Баба_Воля• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Та до того що це розширює кількістьсть українського контенту! Який у всьому присутній: книги, митці, ігри, культура, текстиль, промисловість - особливо готовий продукт. Це прямо пов’язно між собою.
Удалено администрацией...
автор Пополняю_Карму • 03 июня 2021
Поки суспільство наше не дозріє до інстинкту самозбереження так і будемо ледь жевріти! Розумні і роботящі люди щоправда скрізь будуть як Гордон - в шоколаді!)) На цьому закриваю тему, мене тут трохи зневірили в нашому суспільстві і його бажанні розвивати економіку своєї країни.