Просериарила молодость• 09 июня 2021
Брати чи ні?
Да, я в секонді) Як вам зі сторони?
Дюйм оф о4ка• 09 июня 2021
О, я тоже сегодня затарилась купила 5 маечек-блузочек за 120 грн. все вышло
Просериарила молодость
• 09 июня 2021
Дякую усім) більше фото не буде , вже вийшла. купила заплатила 205грн за гору речей.
Чебуратор• 09 июня 2021
Ответ дляПросериарила молодость
Что в итоге купили?
Просериарила молодость
• 09 июня 2021
Ответ дляЧебуратор
Что в итоге купили?
Не взяла жовту кофточку (вона в грудях підскакувала) та коралову юбку (знайшла на ній вибілене пятнишком) полосату взяла
вона 20 грн заважила, спробую її вдома скомбінувати з білим верхом не гарно буде то в село завезу
все решту також взяла - юбку жовту, джинси, футболку
Чебуратор• 09 июня 2021
Ответ дляПросериарила молодость
Молодец. Хорошие обновки.
Домовенок Кузя• 09 июня 2021
Ответ дляПросериарила молодость
фото
Очень хорошие комплекты получаются