АринаК-4021• 11 июня 2021

Робота

Чи все вас влаштовує у вашій роботі або все-таки хотіли б знайти щось інше?
klaraneill• 11 июня 2021
хотела бы поближе) а так все нормально

Виктория 2013• 11 июня 2021
Хотела найти удаленно.
2 часа в день на дорогу...((
kystik• 11 июня 2021
Устраивает абсолютно все кроме зарплаты(((
Merilyn• 11 июня 2021
Работаю почти три года, хотелось бы развития, зп побольше и работу поближе, сидеть на одном месте уже не интересно
Merilyn• 11 июня 2021
Ответ дляkystik
Какая зп?
kystik• 11 июня 2021
Ответ дляMerilyn
Какая зп?
11-12
kystik• 11 июня 2021
Ответ дляMerilyn
Кстати, это тоже не устраивает. Тоже почти три года на одном месте. Работа ближе некуда, в соседнем доме. Но развития очень не хватает.

Татья-1ef9• 11 июня 2021
Все, кроме зарплаты. 13 тысяч, киев
Merilyn• 11 июня 2021
Ответ дляkystik
По идее это нормально когда хочется дальше и больше...
МальвинаК• 11 июня 2021
Зараз вже все влаштовує, так як знайшла нову роботу. А до декрету з великими труднощами ходила на минуле місце, але не йшла, бо хто б мене з животом вже взяв. Перед тим, як шукати нову роботу, я пройшла навчальні курси від SoftServe і там же знайшла своє https://career.softserveinc.com/uk-ua/vacancies/co... місце в it. Зараз кожен день із задоволенням прокидаюся і їду на роботу, так як вона реально подобається.