Всех анонимов аноним• 11 июня 2021

Шахраї???

Знайшла підробіток. Зарплата 3000, для підробітку норм.
Суть в тому, що на моїй сторінці в фейсбуці буде викладатись реклама дитячих товарів, миючих засобів, електроніки і ін. Але!!! Просять дати логін і пароль для провірки акаунту і підключення рекламного кабінету.
Щось я сумніваюсь і боюсь за свій акаунт.
Що скажете?
Успокойся_Успокойся• 11 июня 2021
А ключи от квартиры не просят?
энциклопУдия• 11 июня 2021
Вы адекватная?
Нет и ещё раз нет!
Получат доступ в вашей учётной записи, менеджеру и т.д.
Взломают все .
У меня нет слов, честно.
энциклопУдия• 11 июня 2021
Мессенджеру*
энциклопУдия• 11 июня 2021
Почитают переписке ,что в последующем может стать причиной шантажа,оно вам надо?
Налетчица Муся• 11 июня 2021
У Вас супер-пупер розкручена сторінка з купою підписників та відвідувачів?
Чи з чого раптом така щедрість?
Звісно, шахраї, просто хочуть отримати доступ.
Выручалка• 11 июня 2021
С вашей учетки будет рассылаться спам, будут проводиться мошеннические действия, страничка пополнит армию ботов. Вам оно надо? Можно ведь и под ответственность попасть.
автор Всех анонимов аноним • 11 июня 2021
Ответ дляэнциклопУдия
Вы адекватная?
Нет и ещё раз нет!
Взломают все .
У меня нет слов, честно.
Ви чого? Якби була не адекватна, то вже б давно віддала свій пароль без всяких сумнівів.
Номер телефону все-таки мій на акаунті, про зміну пароля смс приходить. А взагалі я не дуже розуміюсь в тих шахрайських схемах.
Дякую за відповідь.
энциклопУдия• 11 июня 2021
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дякую за відповідь.
Это не лёгкие деньги ,а лёгкие проблемы могут быть.
Откинуть эту идею навсегда надо.
Ну от, судячи з відповідей я розуміюсь в цьому ще менше ніж я думала. Деколи дійсно варто запитати...
Налетчица Муся• 11 июня 2021
Ответ дляВсех анонимов аноним
Просте правило: логіни-паролі та інше подібне не давати нікому й ніколи. Особливо людям, яких не знаєш, і ще особливо тим, які за таке пропонують якусь замануху (яку, власне, і пропонують з метою, щоб вона людям розум затьмарила).
Cherepashonok Kate• 11 июня 2021
Вы им ещё cvc номер от банковской карты назовите.))) А если серьезно - развод. Потом могут с вашего акка пытаться развести ваших знакомых, типа пополни мне счёт и т.д.

Хотя, можете предложить: пусть 3000 вперёд заплатят.;)
Ответ дляВыручалка
Ого
Дякую.
Ответ дляCherepashonok Kate

За cvc знаю, але це гроші, а там просто сторінка, то й думаю в чому подвох і вигода для них. А воно от як виявляється...
Чесно кажучи мені колись два рази зламували сторінку в VK, надсилали друзям спам. Але я легко відновлювала сторінку з допомогою смс на номер телефону і міняла пароль на сильніший.
Да у ж... чесно, я б таке і не придумала
автор HF3 • 11 июня 2021
Ответ дляНалетчица Муся
Чи з чого раптом така щедрість?
Дякую!
Украиночка• 11 июня 2021
Я автора вижу, сначала анонимом создала автор тему, теперь вижу кто это)
Ответ дляУкраиночка
Дивно ))
Ниф_ниф• 11 июня 2021
Ответ дляУкраиночка
Ага)) почему так? Автор сняла анонимность?hf3)))
Ответ дляНиф_ниф
Не знімала, це якийсь глюк ))
Чого так не везе???
Ниф_ниф• 11 июня 2021
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не знімала, це якийсь глюк ))
Чого так не везе???
Ну, не может такого быть)
Ответ дляНиф_ниф
Ну, не может такого быть)
І далі я не під анонімом? Галочка включена
Ниф_ниф• 11 июня 2021
Ответ дляВсех анонимов аноним
Сейчас под анонимом)