Залетная Я тут• 15 июня 2021
Засипати двір камінням
Здається учора, у якійсь з тем прочитала, що так робити не варто.
Це була нічна тема, на жаль не запам´ятала ні теми, відповідей теж було мало. Проте всі вони були "ні-ні, і ще раз ні"
Дівчата, хто засипав двір камінням, згодом пожалкував, підкажіть у чому полягала проблема. Дякую!
Фото для візуалізації "кам´яного двору"
Залетная Я тут
• 15 июня 2021
Ответ дляПрестидижитатор
У меня муж заливает плитку - весь двор выложил и дорожки в саду. Просто щебнем это не практично и не комфортно.
Я б теж хотіла викласти чимось. Думала про це.
Розглядала каміння як швидшу альтернативу. У нас горбиста місцевість (у мене схил, наприклад). У кого з сусідів викладено плиткою, всюди є перекоси і тріщини. Та і у мене попередні власники пробували там щось стелити, закинули те діло і закрили мульчею( Тому я думаю, що плиточки не варіант. Напевно важко вирівняти на тому грунті, що у нас. Або так погано кладуть. Я точно краще не зможу
Мене дуже надихнув ваш допис. Буду ще думати в цьому напрямку. Дякую.
Фрося_Бурлакова• 15 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
У мене теж є доріжки. Ніби нічо так. Але у мене високі клумби, може тому легше.
А що б ви для себе обрали як альтернативу?
Дорожки залила цементом и галькой выложили узоры. Пустые места где всемплозо растёт, засаживаю почвопокровными. У нас сосны на участке и мусора
Залетная Я тут
• 15 июня 2021
Ответ дляСкомуниздила
Ми деякі ділянки засипали білим камінням, закривали агроволокном, цього року виросло зілля
О, як у вас гарно!
Я теж хочу білим, але прочитала, що дуже швидко зеленіє. А у нас і так проблема з мохом у регіоні, тому я думаю або про річкове каміння (кругле), або про граніт. На біле лиш ходжу і облизуюся
Престидижитатор• 15 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
Ну так плитка є різного розміру - оберіть невелику кісточку, тоді і ляже рівно. Тільки все одно трава буде рости, так що раз в два місяці потрібна прополка)) У нас двір в селі рівний, відносно, то плитка є 25*25 и фігурна 15*20. А є місця, де кісточка по 15*10 см.
Залетная Я тут
• 15 июня 2021
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ой, не кажіть. У мене ялина і секвоя є. Чесно вам скажу. Я навіть не прибираю під ними. Це нереально (для мене). Зате гарно дуже пахне. Під ялиною засипала коричневою мульчею і довольна як слон. Шишки і голки почали менше виділятися.
Скомуниздила• 15 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
О, як у вас гарно!
Так, швидко зеленіє, потребує догляд, в нас його багато, майже все засипали де кущі і туї, минулого року було гарно, цього вже не дуже, чоловік ними займається і це дорого, в наступний будинок плануємо сіре каміння, ділянка вся в соснах.
Estoy Feliz• 15 июня 2021
Ответ дляСкомуниздила
Симпатишно проросло ))
Артура Пирожкова• 15 июня 2021
Эти камушки будут везде.не только там где вы их уложили. Подними будет всегда влага и сырость. Так как они то все пропускать будут к грунту, но испарение будут задерживать. Будут куча слизней, мокриц и бурьяна..
Бронетапок• 15 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
Я знаю. У мене якраз та ділянка буде під сакурою, кленом і секвоєю. Всі великі
А що б ви пропонували? Там зараз гола земля, де не де трава, якісь конвалії рознеслися. Ну заллю я це все оцтом чи чим сильнішим. Буде просто земля. Наноситься дуже. Негарно(
Спершу думала дек настелити. Оце днями гепнулася на деку добряче, більше не думаю.

как вариант резиновое покрытие, есть заливное, есть плиточное
Домовенок Зюзя• 15 июня 2021
Родственники так делали, ходить неудобно, как по песку примерно. Выложили в результате тротуарной плиткой все.
Ламзак_сдутый• 15 июня 2021
Брат засипав все подвір’я. Гарна альтернатива болоту) трава не росте. Каміння до хоти не носиться. Звичайно якшо є можливість поставити плитку тротуарну то супер. У нас доріжка від воріт до хати засипана щребнем. Восени засипали, трава росте, косити не зручно. Зате болота немає. Поки хату не обробимо, плитку трот ставити не будемо. Каміння ніде не носиться.
Замороженная селедка• 15 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут

Що таке дек?
Непостоянная постоянность• 15 июня 2021
Агроволокно постеліть обов´язково+ можливо буде обробляти гербіцидом.
Исправлялочка• 15 июня 2021
Ответ дляДона Ко Ко
Дуйка хорошо когда листья сухие, а как наша осень с дождями то все это мокрое, не сдуть. А весной цвести деревья начинают и под дождями цвет опадает и весь во дворе прилипший к плитке. У нас во дворе лежит куча щебня, это писец сколько туда мусора с вишни насыпалось как отцвела и не выбрать же, не вымести, так эту кучу раскидают, а если двор так специально сделан черти что будет
Садовый пылесос убирает мокрые листья легко.
Артура Пирожкова• 15 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
Дуйка є. Бо листя дійсно багато. Зими нема.
Підкладку у будь-якому випадку покладу, бортики теж планую.
Дуйка гнилое между камней врядле выдает. А вот если тянуть пылесосом, то те камни втянет
Залетная Я тут
• 16 июня 2021
Ответ дляЗамороженная селедка
Що таке дек?
Настил деревом, або штучним матеріалом ’під дерево’. Російською ’деккинг’, як правильно українською, на жаль, не знаю, тому говорю дек. У мене дек викладений терасною дошкою, навіть ребристість є, все рівно дуже слизько.
Мені дуже подобається на вигляд і просто робити, але боюся за безпеку. Надто легко можна послизнутися. Є вихід: ставити прорезинені вставки, цілими панелями, чи фарбувати прорезиненою фарбою, але все це має свої недоліки.
Залетная Я тут
• 16 июня 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Якщо у вас не близько до рослин доріжка, поляйте оцтом. Або навіть кип´ятком. Допоможе не виривати кожну травинку.
Я маю доріжки засипані камінням між клумбами і грядками. Навесні поливаю гербіцидом. Зараз знову поросло, я поливала оцтом. Ніби норм. Я буду знімати (що вдасться, бо там вже сильно утрамбувалося) і ставити агроволокно, коли дійдуть руки. Воно трохи довше тримає порядок. Хоча все рівно раз на пару років треба перетрушувати. Або знімати і засипати новим.
Залетная Я тут
• 16 июня 2021
Дякую всім за відповіді! Є над чим думати.
Вже не так райдужно сприймаю свою ідею.
Анонимарик• 16 июня 2021
Ответ дляЛуноликая Вика
Я думала прям на землю постелить, но бетонное основание делать не в моих силах, теперь задумалась
они на землю и стелили. Рулонный газон на открытых участках, а там же дети ходят, батут - там искусственный.
Он внешне не отличается почти, если не вблизи рассматривать. Но он и стоит не дешевле рулонного газона
Вот рулонный дети как раз и вытоптали)
Замороженная селедка• 16 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
А по ціні як літак, мабуть))
Замороженная селедка• 16 июня 2021
Ответ дляЗалетная Я тут
А по ціні як літак, мабуть))
Залетная Я тут
• 16 июня 2021
Ответ дляЗамороженная селедка
А по ціні як літак, мабуть))
Ні.
До подорожчання деревини взагалі було копійки (ви ж знаєте, що деревина піднялася на 400% за час коронавірусу, я от чекаю поки впаде для інших задумів, ще мінімум рік чекати).
А терасна дошка особливо не піднялася у ціні. Вона дорожча була, проте все рівно +/- Дешевше і легше ніж викладати плиткою, заливати бетоном чи того самого каміння.
Луноликая Вика• 17 июня 2021
Ответ дляАнонимарик
Вот рулонный дети как раз и вытоптали)
Подумаю, просто как убирать его, с этим сложно