Ms. Искренность• 21 июня 2021

"22 червня 1941 року - початок масових розстрілів у в‘зницях Західної України

"22 червня 1941 року - початок масових розстрілів у в‘зницях Західної України, що тривали цілий кривавий тиждень!
На момент вибуху німецько-радянської війни львівські тюрми були переповнені.
Наприклад, у тюрмі на Лонцького при ліміті 1500 осіб перебувало 3638 українських патріотів!
Розстріли розпочалися вранці 22 червня.
Радянські кати використовували різні страхітливі способи страти.
❗Згідно зі звітом начальника тюремного управління НКВД УРСР «Про евакуацію в’язнів з тюрем Західної України та інших областей УРСР» від 12.07.1941 року, у Львові протягом 22-28 червня 1941 знищено 2464 в’язнів.
❗У Львівській області розстріляно 4140 осіб.
❗Спочатку убивали в’язнів пострілом у потилицю у спеціальній камері, а трупи вивозили за межі міста. До сьогодні ці місця не віднайдено.
Фронт швидко наближався, і процес розстрілу «спростили».
❗Одна розстрільна команда закидала в камеру гранати, а інша – добивала тих, хто вцілів. Тому останки людей були сильно понівечені. Спочатку мертвих виносили із камер і ховали у подвір’ях тюрем.
Часто не встигали замести сліди. Близько 700 тіл було поховано у зовнішньому дворі тюрми на Лонцького у трьох ровах.
❗Знищували евакуйованих в’язнів і в центрально-східних областях України – у пересильних тюрмах Умані, Києва та Харкова.
Одне із масових знищень заарештованих відбулося на Тернопільщині (Заліщицька трагедія).
Тоді з обох боків зруйнованого залізничного моста через Дністер пригнали 14 вагонів із в’язнями, в кожному з яких знаходилося від 50 до 70 людей.
❗Вагони облили пальним, підпалили та скинули у ріку. Ніхто не вижив. Радянська пропаганда приписала всі ці злочини нацистам.
Загалом у перші тижні війни в тюрмах Західної України було умертвлено близько 22 000(❗) українських патріотів.
Світла пам‘ять!
На світлинах: родичі розшукують серед жертв своїх близьких..."
Щороку поширюю в надії, що хтось прочитає. Та читають і цікавляться все ті ж...
©Ihor Khodak
Пуки-куки• 21 июня 2021
Совок был античеловеческим государством, но ткт за него любят топить

Малая Налегке• 21 июня 2021
Сейчас совкодрочеры набегут
Ноунэйм• 21 июня 2021
О заказная темка подоспела. А то 22 июня начало Великой Отечественной,надо ж обесценить
Наращиваю_Интелект_Дорого• 21 июня 2021
ничего не понятно, убивали только патриотов? или все заключенные были патриотами?
почему не написано зачем власть их убивала
Малая Налегке• 21 июня 2021
Ответ дляНоунэйм
Первый пошёл
Верочка 100%• 21 июня 2021
Ответ дляНоунэйм
а что есть, что ценить?
Верочка 100%• 21 июня 2021
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
ссср нужна была причина, чтобы убивать, морить голодом?
Шмоточницаца• 21 июня 2021
Вот хотела пройти мимо, но...Во-первых расстрелы были не только на западной Украине, да и не только в Украине, а и в других странах, Латвия, Литва, Польша. Кроме того, лица, причастные к этому самоуправству были позже привлечены к ответственности и военному трибуналу. Это если вкратце. Не вводите людей в заблуждение, если вбрасываете, то вбрасывайте объективную и полную информацию.
Ноунэйм• 21 июня 2021
Ответ дляВерочка 100%
а что есть, что ценить?
Мне в отличите от тролей не платят,чтоб распинаться здесь))

Малая Налегке• 21 июня 2021
Ответ дляВерочка 100%
а что есть, что ценить?
Шоры мешают видеть другие события
Радостина• 21 июня 2021
Ответ дляШмоточницаца
Не, ну и зачем Вы образ единственных страдальцев разрушили?
Ноунэйм• 21 июня 2021
Ответ дляШмоточницаца
Так цель обосрать совок) а то что поляки гнобили,то такэ.)
Шмоточницаца• 21 июня 2021
Ответ дляВерочка 100%
а что есть, что ценить?
Таким как вы, вряд ли. Но всё же рекомендую вам начать со знакомства с планом Ост, это если историю концлагерей и зверств, которые там происходили, вы уже изучили досконально.
Радостина• 21 июня 2021
В новой украинской истории самые потерпевшие-это украинцы. Евреи и рядом не стояли..и всех убивал совок, а Гитлер хотел спасти....ну, чтобы Чёрное море до конца выкопали .. там чёт такое сейчас транслируют
Шмоточницаца• 21 июня 2021
Ответ дляРадостина
Ой, простите )) Бо задовбали. Что ни событие, то только украинцев убивали и только на западной. А Донбас вот прям здесь и сейчас который год в крови захлёбывается, не, не слышали, бо то ж не совок.
Ноунэйм• 21 июня 2021
Ответ дляРадостина
Взращивают образ жертвы,чтоб мы постоянно ныли и вечные трауры отмечали. Ниче с 1 июля придут друзья скупят все земли и научат нас как жить)))
Верочка 100%• 21 июня 2021
Ответ дляШмоточницаца
таким, как вы, следует понять, о чем речь, а потом говорить лагерях.
У вас проблема с причинно-следственными связями, большая проблема
Оскорбляю всячески• 21 июня 2021
А автора че-то и нема. Девочки,не ведитесь на вброс.
автор Ms. Искренность • 21 июня 2021
Ответ дляРадостина
Саліна (урочище)
У червневі дні 1941 року в Саліні органи НКВС вбили близько 3600 чоловік, копальня була вщерть заповнена людськими тілами.Мешканці Солянуватки розповідають, що до Саліни напередодні трагедії з Перемишля були пригнані арештанти. Під час екзекуції весь час працювали в Саліні двигуни, аби заглушити постріли і крики мордованих. Окрім того, згідно зі свідченнями місцевих жителів, з того самого Перемишля привезли вантажівками також і тіла уже вбитих людей. Коли катам не вистачмло набоїв, людей били дерев´яними молотами і напівживими скидали в шахту, на стометрову глибину.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Саліна_(%D1%83%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%89%D0%B5)

Пуки-куки• 21 июня 2021
Ответ дляРадостина
Украинцы не гибли на фронтах Второй мировой войны, в концлагерях и на оккупированных территорий их не было, так случайные люди без национальности, которых не жаль, да?
Ноунэйм• 21 июня 2021
Ответ дляОскорбляю всячески
Пошла 35 гривен обналичивать
Ноунэйм• 21 июня 2021
Ответ дляMs. Искренность
Саліна (урочище)
У вас ссылка на населенный пункт если че просто)
СССРовна• 21 июня 2021
Жалоба на тему . Опять разжигают ненависть друг к другу. Автору
СССРовна• 21 июня 2021
О, ник какой
Радостина• 21 июня 2021
Ответ дляMs. Искренность
Саліна (урочище)
Вики, которую каждый может отредактировать под себя, уже стала достоверным источником?
Так жажда мести и справедливости сейчас заставляет Украину бомбить Донбасс?
Просто звязда• 21 июня 2021
Та ви шо? Вот только украинцев, и только на западной?
Яке неподобство!
22 июня, завтра, 80-летие начала Великой Отечественной войны.
автор Ms. Искренность • 21 июня 2021
Ответ дляПуки-куки
Чорнопіджачники (чорна піхота, чорносвитники, піджачники рос. «чернопиджачники») — умовна назва піхотних підрозділів Червоної Армії, які були сформовані з цивільного населення окупованих територій після їх звільнення. В бій вводились не підготовленими, без належної амуніції та зброї. Як і штрафні батальйони «чорнопіджачників» використовували у ролі «гарматного м´яса» при наступі Червоної Армії. Кидаючи їх на найгарячіші ділянки фронту радянське командування добивалося їх повної посмертної реабілітації, адже майже всі вони гинули.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Чорнопіджачники
Не служанка• 21 июня 2021
На фото видны немецкие солдаты. При чем здесь советские?
Ноунэйм• 21 июня 2021
Ответ дляРадостина
Там нет источника) вики ведет просто на описание географического положения Салины
Просто звязда• 21 июня 2021
Ответ дляНе служанка
Автору некогда фотки рассматривать и на вопросы отвечать, она копипастит.