Чукча Мукча• 26 июня 2021

Вступ 2021.Мова чи мова+література?

Що нести до вузу,якщо достатньо лише мови,але писали мову +літ,отримали 2 оцінки(окремо за мову і друга за мову+література),бали за мову+літ вище, ніж просто за мову.
Саме на це і розраховували,саме тому вирішив писати (і готувався !) М+Л,хоча міг би писати лише мову.
Кожен мав право вибору,чи є цей вибір тепер?
Ось що знайшла на сайті КНУ ШЕВЧЕНКО, в розділі Абітурієнту 2021.Але в ФБ різні точки зору,багато людей вважає,що випадково в останньому реченні стоїть 2021, типу,має стояти до 2020,бо в 2018-2020 писали без можливості вибору ,всі писали мову+літературу.
Ваша думка, сьогоднішні абітурієнти?
Мова йде про спеціальності,де достатньо лише укр.мови!
Результат:
вже голосів: 15
7 (46.67%) Подивлюсь рез-ти,бо не в курсі
5 (33.33%) На вибір абітурієнта
3 (20%) Лише мова
Исправлялочка• 26 июня 2021
Чому би вам не надіслати це запитання у приймальну комісію (листом) і не отримати офіційну відповідь. Другий день поспіль створюєте одне і те ж запитання. Невже ви думаєте, що вдповідь советчиць вплине на правила приймальної комісії?

Угги в горошек• 26 июня 2021
Сын говорит можно и литературу но надо ещё уточнить
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Ответ дляИсправлялочка
Задала.Але відповідь протягом 5ти робочих днів.Зараз вихідні дні.
А тут багато батьків абітурієнтів.
Можливо,хтось вже отримав офіційну відповідь.
Ms. Скромность• 26 июня 2021
Ні. Якщо ви будете подавати на спеціальність, де треба тільки мову, то не зможете подати мову і літературу. Коли ви будете подавати документи через особистий кабінет вступника, то ви тільки обираєте спеціальність, а воно само підтягує результати, які йому підходять. Цього року , можливо, можна буде результати з інших предметів обирати, який подати. Це я про третій предмет. Але мова або мова і літ. зазвичай друга, там вибору не буде.
Ms. Скромность• 26 июня 2021
Це все є в правилах прийому, на які вам радять звернути увагу.
Карапулька• 26 июня 2021
Якщо вони беруть і мову, і мову і літературу ,а у вас є м+л вищий бал ,то його і подавайте
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Ответ дляMs. Скромность
В правилах прийому КНУ ,Могилянки і НУХТ знайшла інформацію,що можна на вибір(на вибрану спеціальність достатньо лише мови)
А в правилах КПІ і НАУ-немає такої інформації.
Тому і питаю.
Чи це питання регулюються кожним вузом окремо,чи для всіх вузів одна постанова МОН?

автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Ответ дляMs. Скромность
Можна посилання на нормативну базу?
Ms. Скромность• 26 июня 2021
Ответ дляЧукча Мукча
Тому і питаю.
Це питання не регулюється кожним вузом окремо. Є умови прийому для всіх навчальних закладів. Напишіть в гуглі ’Умови прийому до вищих навчальних закладів. Наказ 1274
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Ответ дляMs. Скромность
Фото 2-скрин з КНУ Шевченко.
Фото 1-з сайту Освіта
Як на мене,то сайт Освіта дає загальну інформацію,для всіх вузів .
Але не у всіх вузів я бачу цю інформацію.Вірніше,немає інформації стосовно цього питання
Ms. Скромность• 26 июня 2021
Ответ дляЧукча Мукча
Фото 2-скрин з КНУ Шевченко.
Фото 1-з сайту Освіта
Офіційне джерело сайт Міністерства освіти і науки України. Освіта - це комерційний сайт.
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Ответ дляMs. Скромность
Півгодини детально вивчала цей наказ.
Є перелік спеціальностей,за якими потрібно надати результати виключно мова+література.Зрозуміло,що на такі спеціальності не можна подати лише мову.
А ось навпаки-немає цієї інформації.
Є просто перелік,де ДОСТАТНЬО лише мови,але не написано,що ТІЛЬКИ і ЛИШЕ мову треба подати.
Ms. Скромность• 26 июня 2021
Там де стоїть тільки мова ви мову і літ подати не зможете
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Ответ дляMs. Скромность
’Буде достатньо ’ НЕ синонім ’ виключно мову,без урахування балів за літературу’
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Чекаю офіційну відповідь(написала на сайт Центру якості освіти і на кафедри вибраних вузів.
Викладу тут їх відповіді,коли отримаю від них інформацію
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Поки шукаю інформацію самостійно на офіц.джерелах
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
Є відповідь кафедри ХТФ КПІ з ФБ.
Скопіювала сюди.

Доброго дня. Уточніть це в приймальній комісії, бо в мене лише наступна інформація є:
’Для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти вступ відбувається за сертифікатами ЗНО 2021, 2020, 2019, 2018 років (з української мови 2021 року або української мови та літератури 2018, 2019 або 2020 років, з математики та інших предметів 2018, 2019, 2020 або 2021 років).
автор Чукча Мукча • 26 июня 2021
А вот ответ Приемной комиссии КПИ(куда направила меня кафедра ХТФ)
Все также размыто и до сих пор непонятно...