Самая СоветЧиваЯ• 26 июня 2021

Розшифруйте аналіз мазка

Доброго вечора! Здала мазок. Я так розумію, що аналіз не дуже хороший. До лікаря іду у вівторок. Можливо хтось може підказати по результатах. Є велика ерозія, можливо це впливає?
Разумная Губка• 26 июня 2021
А подготовка к анализу правильная была?

автор Самая СоветЧиваЯ • 26 июня 2021
Ответ дляРазумная Губка
А подготовка к анализу правильная была?
Здається, так. Але в день здачі було дуже спекотно, а я їхала в транспорті 3 години. Можливо це вплинуло.
Разумная Губка• 26 июня 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Пересдайте через неск дней, соблюдая указания
ВернитеВалеру• 26 июня 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Нет, у вас воспаление, сдайте на иппп и пролечитесь, и эрозия- следствивие воспалления, а не причина