Форточка с диоптриями• 04 июля 2021
Хто нещодавно перекривав будинок? Які ціни?
У нас звичайний шифр, дах не утеплений і не ізольований. Плануємо крити металочерепицею, утеплювати та ізолювати. Будинок 300м2. Яка, приблизно, вартість матеріал+робота.
Бабка_в_кедах• 04 июля 2021
330 грн з роботою,сусіди перекривали,будинок 345 м кв,ось закінчили,питала.
Форточка с диоптриями
• 04 июля 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую. А яке це місто?
Бабка_в_кедах• 04 июля 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Дякую. А яке це місто?
Село не далеко від обл центру.В києві і передмісті,думаю,може дорожче.Черепиця в 2 рази дорожче,це ціна металопрофіля.
Карамелька• 04 июля 2021
Соседи по даче на днях перекрывали дом металлочерепицей- 150 тысяч заплатили. Это Житомирская обл. Дом одноэтажный- не большой.