Раз одела не бу• 05 июля 2021
Хто зараз в Чорноморську чи далі вниз по морю - як погода, як море?
Дівчата, хто зараз відпочиває, підкажіть, як зараз Чорне море від Одеси вниз? Хочеться теплого моря, без медуз і водорослей ))
сама себе прекрасная• 05 июля 2021
Живу возле Черноморска. Не знаю как море, не доехали. Всю ночь ливень. И по прогнозу опять дождь. На улице свежо, небо серое ,по крайней мере не для купания с детьми.
ЯспАкойнаЯ• 05 июля 2021
Не знаю як з погодою сьогодні, але до вчора в Курортному було тепло і сонячно, вода як сльоза, холодна була, перед цим днів 3 була теплою. Медуз 2-3 вдень.
Раз одела не бу
• 05 июля 2021
Ответ длясама себе прекрасная
ми плануємо 17.07 їхати, і от вечно ці думки чи вдастся відпочинок, в минулому рокі в Чорномоську добре відпочили, але в середині серпня, в цьому році треба чоловіку в липні йти у відпустку, а до того їздили в Одесу - так постійно на холодне море попадаємо...
Элька-Карамелька• 05 июля 2021
вчера море за ильичевском было весьма прохладное, не больше 19градусов
медуз очень-очень мало, водорослей нет, море чистое как слеза
но погода испортилась со вчерашнего дня, я бы в ближайшую неделю не ехала
АлывердЫ• 05 июля 2021
Почитайте известия о том, что был на днях выброс г..на в море. Кишечная палочка зашкаливает. Администрация города делает вид на Мадрид, будто ничего не происходит.
Раз одела не бу
• 05 июля 2021
Ответ дляАлывердЫ
так а куди їхати?) ну може Бедянськ ще, нам просто туди значно далі, не знаю, що робити, щоб з дитиною 4 роки було комфортно і місто щоб було (вдруг що лікарні є)
Раз одела не бу
• 05 июля 2021
Ответ дляКарамелька
и так каждый день, оно вам надо
та може ж через 10 днів ситуація стане краще
Курочка-чубаточка• 05 июля 2021
Ответ дляРаз одела не бу
Так Вы тогда через 9 дней и спрашивайте... Море каждый день разное. Вчера было холодное, градусов 19, но очень чистое. Сегодня уже есть вероятность появления водорослей.
Раз одела не бу
• 05 июля 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
так житло ж треба бронювати якесь)) навіть і не знаю, що робити...
Курочка-чубаточка• 06 июля 2021
Ответ дляРаз одела не бу
там нет наплыва.садитесь в машину и по дороге прозваниваете.
Раз одела не бу
• 06 июля 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
мабуть так і прийдеться