Анонимарик• 15 июля 2021
Секс після пологів
Дівчата, скільки часу пройшло після пологів коли ви знову почали займатись сексом? У мене 7 тижнів , все загоїлось і ми спробували з чоловіком, але все сухе, відчуття НІЯКІ, тільки дискомфорт від тертя. Це надовго? Відчуття повернуться?
Анонимарик
• 15 июля 2021
Ответ дляДоставучая
Возможно организм еще не готов
но можно использовать смазку)
Без неї і не виходить, просто воно ніяк, навіть симулювати не хочеться))
Я Вас не боюсь• 15 июля 2021
Хорошо значит у вас декрет проходит раз через пару месяцев уже нашли время на секс
мы с мужем когда без няни остаемся, то поесть и зубы почистить времени не находим, не говоря уже об интиме
ребёнку 1,5 месяца
Доставучая• 15 июля 2021
Ответ дляАнонимарик
думаю ещё не пришло время)
возможно Вы не можете полностью расслабиться, а чаще случается и это нормально, что снижается уровень эстрогена, и там всё сухо..при этом может и желание секса так же быть меньше чем до родов.
особенно если кормите грудью
Анонимарик
• 15 июля 2021
Ответ дляЯ Вас не боюсь
ребёнку 1,5 месяца
Співчуваю вам!
В нас і няні немає, але синочок спокійний і слухняний, дає батькам відпочити)
Анонимарик
• 15 июля 2021
Ответ дляДоставучая
думаю ещё не пришло время)
особенно если кормите грудью
Теж думаю, що варто почекати, але чоловік хоче постійно, що дивно, бо самі знаєте який вигляд у мами в перші місяці
Доставучая• 15 июля 2021
Ответ дляАнонимарик
попробуйте, если для Вас это нормально, по другому мужу сделать приятное) или уже подождать благоприятного для Вас периода.
на самом деле (если судить по своему мужу) то моему всё равно на то, сделана ли у меня эпиляция, сколько складок на животе и тд.
имею ввиду, что часто мужчины, которые любят и ценят свою женщину, не обращают внимание на ’недостатки’. Скорее мы их видим больше, чем они в нас
уже который раз это замечаю) они видят секс и никакие наши заморочки по поводу фигуры их не волнуют
Анонимарик
• 15 июля 2021
Ответ дляДоставучая
Ви праві, так і є)
Гербария• 15 июля 2021
7 недель! Вы героиня однако. У меня вот тоже 7 недель после родов. Я походу на секс созрею через 7 лет, не раньше ((
Сколько_мне_лет?• 15 июля 2021
Через 2месяца,но было очень больно и через пол года ,после года улучшилось
пьЯНА• 15 июля 2021
Не пам´ятаю через скільки часу стався той перший раз після пологів. Але він був таким наче то взагалі було вперше
Короче капець. Ну, думаю, наступний буде краще. Але і наступного разу було знову не то що ніяк, а навіть погано! Я думала, що моє сексуальне життя скінчилося.
Пройшов рік, завершилося грудне вигодовування і тільки тоді радість почала вертатися ))))
Оргазми зараз яскравіші, ніж були до родів.
Так що терпіння. І все буде добре.
Анонимарик
• 15 июля 2021
Ответ дляпьЯНА
Так що терпіння. І все буде добре.
Мені здається, що грудне вигодовування на це якраз дуже впливає. Коли я торкаюсь грудей, то мені не те що сексу, мені жити не хочеться, настільки воно неприємно. Просто відраза від своїх грудей і це вбиває лібідо. Але якщо їх не зачіпати, то все не так погано)
Однозначно• 15 июля 2021
Месяца 3-4 не было, первый раз больно было ужасно, со временем наладилось
никогда такого не было• 15 июля 2021
После первых родов прошло пару месяцев, после вторых и третьих около двух лет.
75В• 15 июля 2021
Налякаю вас, але вперше ми сексом зайнялися через 4.5 місяці після пологів.
Епізіо, шов, лохії. А потім мене так шандарахнули гормони, що мені не те, що не до сексу було, я думала,я його вб´ю.
маминаБубочка• 15 июля 2021
Ответ для75В
хахах)) це прямо про мене зараз:) 2,5 місяці після пологів, думаю ще почекати треба
Прикуси Язык• 15 июля 2021
Дитині 6 місяців,секс з 2,але без змазки не можу,я годую можливо через це не знаю
Тамбовский мел• 15 июля 2021
Да, с нашей третьей доцей мне секс не скоро светит.. тут хоть бы поесть успеть
Я-ваш шанс• 15 июля 2021
Было через 1,5 месяцев,был не большой шов внутренний,как зажил,начали пробовать,сразу купила смазку,но вроде как раз третий все ок уже были