Брюлик в стразах• 15 июля 2021
Стирка белых футболок в нашей воле чудесной( Чем стирание?
Вообще все белые вещи? Ваши лайфхаки и средства, чтобы ух какое белое было, ослепительное))
Чавонадо• 15 июля 2021
АСЕ oxi magik white для замочування, а прання капсули для білого або Persil, або Ariel
Артура Пирожкова• 15 июля 2021
Муж с Польши какой то отбеливатель привёз, даже старые футболки белоснежные
Брюлик в стразах
• 15 июля 2021
Ответ дляАртура Пирожкова
Молю Вас, можете сфоткать
Брюлик в стразах
• 15 июля 2021
Ответ дляЧавонадо
Дякую
Артура Пирожкова• 15 июля 2021
Ответ дляБрюлик в стразах
Молю Вас, можете сфоткать
Буду дома, сфоткаю
Copy-Paste• 15 июля 2021
Чавонадо• 15 июля 2021
Ответ дляCopy-Paste
Їдюча хімія, але відбілює чудово. На кольорові речі не наносити, бо полиняють
Так це гель для прання білих речей. В них вся лінійка є - чорне, біле,колір і універсальний. Доречі дуже добре продається.
Чавонадо• 15 июля 2021
Ответ дляCopy-Paste
Цей бренд має багато хороших товарів ( маю магазин побутової хімії).
Copy-Paste• 15 июля 2021
Ответ дляЧавонадо
Хмельницький розливає за якимось німецькими стандартами. Мені дуже подобається такий порошок ’для чорного’ - насправді він для всякого, але не такий виїдаючий колір у речей.
Брюлик в стразах
• 15 июля 2021
Ответ дляБандитка Сью
Ушастый нянь отбеливатель
Я прям не ожидала
Спасибо
Брюлик в стразах
• 15 июля 2021
Ответ дляCopy-Paste
Дякую
Чавонадо• 15 июля 2021
Ответ дляCopy-Paste
Це німецько-українське підприємство, яке презентує себе як еко бренд 👍
Артура Пирожкова• 16 июля 2021
Ответ дляБрюлик в стразах
Спасибо))
Но я замачивала, собрала все белые футболки с пятнами, антиперспирант, пот, старые и на сутки, так сказать эксперимент был. Но, я приятно удивлена
Copy-Paste• 16 июля 2021
Ответ дляЧавонадо
Він (на жаль) точно не еко. Сульфати там зашкалюють. Але саме для білих речей, яких нічо не візьме більше - ідеальний)
Чавонадо• 16 июля 2021
Ответ дляАртура Пирожкова
фото
Це порошковий плямовивідник відбвлювач, ще такий буває в рідині 😉
Артура Пирожкова• 16 июля 2021
Ответ дляЧавонадо
Не знаю, может быть, не читала, не вникала, но сработало
Чавонадо• 16 июля 2021