Кракадэ• 16 июля 2021

Италия, какие правила въезда на самолёте?

Девочки кто знает, мама зовёт в гости, с ребёнком хотим лететь , какие условия въезда в Италию ?
Блинчик Мой• 16 июля 2021
https://tripadvisor.mfa.gov.ua
Блинчик Мой• 16 июля 2021
Італія

В’їзд з України (країна, яку відносять до переліку Е) не дозволяється.

Виняток для громадян України – власників посвідки на проживання в Італії, або тих, хто в’їжджає в Італію з підтверджених мотивів роботи, здоров’я, навчання, абсолютної необхідності. В’їзд з метою туризму не дозволяється. За рішенням італійських компетентних органів та за наявності аргументованих підстав, може бути дозволений в’їзд до країни осіб, які мають підтверджені стабільні особисті стосунки з громадянами Італії/ЄС/інших країн, що легально проживають в Італії. При в’їзді необхідно заповнити особисту декларацію, надати негативний результат молекулярного або антигенного swab тесту, що зроблений протягом останніх 72 годин перед в’їздом до Італії, та пройти самоізоляцію (правило самоізоляції не стосується певних категорій осіб). Для поїздок в Італію з України (країна переліку Е) вимога надання EU Digital Covid Certificate (Green Pass) не застосовується.

Детальна інформація (англійською мовою) щодо актуальних правил в’їзду в Італійську Республіку, посилання на анкети особистої декларації, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційній вебсторінці Міністерства закордонних справ Італії за посиланням:

https://infocovid.viaggiaresicuri.it/index_en.html

а також:

https://www.esteri.it/mae/resource/doc/2021/06/nor...

Останнє оновлення 06.07.2021
Злюка-закусюка• 16 июля 2021
У мамы - гражданство есть?
Если нет, то напрямую нельзя.
Только через страны куда нас впускают. Греция, Хорватия и т.п. Официально после 14 суток нахождения там.
Неофициально - есть давно обкатанные схемы через транзит. Почитайте форум Винского
Ну ниче се• 16 июля 2021
Вчера брат с женой улетел в Италию...из Киева.
Ревнивая жена• 16 июля 2021
Ответ дляЗлюка-закусюка
У мамы - гражданство есть?
Если нет, то напрямую нельзя.
Что за глупость. Достаточно, что мама резидент Италии с пермессо, чтоб родственники первой линии могли прилететь по приглашению к ней.
автор Кракадэ • 16 июля 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Італія

а також:

Останнє оновлення 06.07.2021
Это неактуально, с 15 июля разрешено въезд в ес , поэтому Италию уточняю
автор Кракадэ • 16 июля 2021
Ответ дляРевнивая жена
Есть пермессо, прививки нужны тли только тест?
автор Кракадэ • 16 июля 2021
Ответ дляБлинчик Мой
https://tripadvisor.mfa.gov.ua
Там информация на англ
автор Кракадэ • 16 июля 2021
Ответ дляНу ниче се
Скажите прививки надо ?
Ну ниче се• 16 июля 2021
Ответ дляКракадэ
Скажите прививки надо ?
Подробностей не знаю...спросила у невестки,как ответит напишу вам!
Ревнивая жена• 16 июля 2021
Тест нужен 100%, и заполнить модуль dPLF.
Я тут с краю постою• 16 июля 2021
Ответ дляКракадэ
Ні, нічого не змінилося, офіційно туристам в´їзд заборонений
Ну ниче се• 16 июля 2021
Ответ дляКракадэ
Скажите прививки надо ?
Пересылаю ее сообщение!

У нас было
-приглашение от итальянца ( мой отчим)
- все доказывающие документы что он мой отчим ( свидетельство о браке с мамой, свидетельство мое апостилированое что мама моя мама и была замужем за Рокко, свитдельство о смерти мамы,
-тест
-форма для туристов заполненная онлайн и распечатанная
-свидетельство о браке наше с Вовой апостилированное

Ну у каждого свои обстоятельство
Но приглашение обязательно нужно
Ошеламиссимо• 16 июля 2021
Эту анкету нужно заполнить. Но только после регистрации на самолет, там нужно место в анкете указывать.
Ошеламиссимо• 16 июля 2021
https://app.euplf.eu/#%2F
Леди_на_драндулете• 16 июля 2021
Запрошення від мами завірене в комуні, коп. паспорта мами і коп. її пермессо, ваше свідоцтво про народження перекладене на італійську мову з апостилем, свідоцтво про народження дитини теж з перекладом. Дозвіл від батька. Декларація, яка заповняється онлайн після того як купите квитки на літак.
Чучело сосны• 16 июля 2021
Мне очень интересно, почему Италия такая строгая? Испания и то, даже наших с сертификатами признает, а здесь все так сложно с этой Италией.
Злюка-закусюка• 16 июля 2021
Ответ дляРевнивая жена
Эти нюансы на Тиматике не пишут) Там разделение на граждан и пассажиров.
Чучело сосны• 16 июля 2021
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Декларация и анкета- это одно и тоже?
Злюка-закусюка• 16 июля 2021
Ответ дляКракадэ
РЕКОМЕНДОВАНО, а не разрешено)
Леди_на_драндулете• 16 июля 2021
Ответ дляЧучело сосны
Декларация и анкета- это одно и тоже?
Та що вам вище хтось скидав і ще тест Плр собі і дитині щоб був дійсний 72 години з перекладом на англійську мову.
Чучело сосны• 16 июля 2021
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я не автор, но спасибо за уточнение, а то я подумала ч о это разные вещи
Ревнивая жена• 16 июля 2021
Ответ дляЗлюка-закусюка
Это как разделение на граждан и пассажиров. А гражданин страны не является пассажиром?
Леди_на_драндулете• 16 июля 2021
Ответ дляЧучело сосны
І його потрібно обов´язково видрукувати, на телефоні його мало мати, в Італії ного сканують то коду
Директриссимо• 16 июля 2021
Ответ дляКракадэ
Там информация на англ
Какой кошмар
Чучело сосны• 16 июля 2021
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ещё бы правильно заполнить) благодарю васу меня нет там родственников, я спрашиваю для себя на будущее)
A.Gromova• 16 июля 2021
https://visitukraine.today/departure/ua
ІТАЛІЯ

Віза

припинено видачу візи

РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ
Країни світу було поділено на групи від А до Е, зокрема, Україна потрапила до переліку Е

Подорожі до Італії з метою туризму заборонені, в´їзд дозволений тільки з певних причин, таких як:
- робота
- причини здоров´я
- навчання
- абсолютна терміновість
- повернення до дому чи місця проживання.

! Наявність квитка на матч Євро 2020 між Україною та Англією не є підставою для в´їзду в Італію

Повторний в´їзд / в´їзд до Італії у разі перебування / транзиту за попередні 14 днів з групи країн Е завжди дозволений громадянам Італії / ЄС / Шенгенської угоди та членам їх сімей, а також власникам довгострокових статусів резидента та члени їх сім´ї (Директива 2004/38 / ЄС).
Також підтверджена можливість в´їзду до Італії із країн групи Е для осіб, які мають підтверджені та стабільні емоційні стосунки (навіть якщо вони не проживають разом) з громадянами Італії / ЄС / Шенгенської зони або фізичними особами, які законно проживають в Італії (довгий час), яким потрібно дістатися додому / місця проживання / проживання партнера (в Італії).

До 30 липня обов´язковими є такі вимоги до в´їзду з дозволених причин:
- наявність ПЛР-тесту (RT PCR) або антиген-тесту (мазок з носа або рота), проведений протягом 72 годин до в’їзду до Італії, результат якого є негативним (тест не вимагається від дітей до 2 років);
- заповнення Digital Passenger Locator Form (dPLF) - https://app.euplf.eu/#%2F. Форму заповнюють всі, хто в´їжджає до Італії з-за кордону на будь-який термін перебування, будь-яким видом транспорту;
- пройти самоізоляцію та нагляд за станом здоров´я протягом 10 днів;
- пройти додатковий молекулярний тест або антигенний мазок в кінці 10-денного періоду ізоляції;
- дістатися до кінцевого пункту призначення в Італії лише приватним транспортом;
- повідомити відділ профілактики органу охорони здоров’я, відповідального за територію вашого в’їзду (Безкоштовні телефони - https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus...).

Детальна інформація про винятки до вимоги тестів та самоізоляції - https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus...
Божья коровка• 16 июля 2021
Ответ дляКракадэ
Немає такої країни ЄС. Це союз незалежних держав. З 15.07 Радою ЄС РЕКОМЕНДОВАНО дозволити. Але кожна країна сама вирішує і встановлює правила
Злюка-закусюка• 16 июля 2021
Ответ дляРевнивая жена
В оф.правилах такое распределение) Так что спрОсите на регистрации на рейс или у пограничника))
Ревнивая жена• 16 июля 2021
В каких правилах? Вон выше, пользователь, целый текст скопировала кто может въезжать в Италию, и какие ко всем требования, без исключения. Где там Вы увидели разделение на граждан и пассажиров?
Мне не нужно ничего спрашивать, я резидент Италии.
Вот выдержка из правил въезда в Италию
« Повторний в´їзд / в´їзд до Італії у разі перебування / транзиту за попередні 14 днів з групи країн Е завжди дозволений громадянам Італії / ЄС / Шенгенської угоди та членам їх сімей, а також власникам довгострокових статусів резидента та члени їх сім´ї (Директива 2004/38 / ЄС).»