Сунуся в чужі справи• вчера в 10:33
Бачили вже видео будівництва комплексу"Династия"?
А Зеля білий та пухнастий нічого не знав та не бачив? https://www.youtube.com/shorts/l8P4NWF7sNg
Чиї це будуть хати?
Сунуся в чужі справи
• вчера в 10:36
Ответ дляMs. Любмая жена
Шо там?
https://www.youtube.com/shorts/l8P4NWF7sNg
Попа как у Кардашьян• вчера в 10:43
у нормальній країні давно вийшли б на вулиці з протестами щодо імпічменту діючої влади, або влада сама йде у відставку після гучних скандалів....
але у нас все інакше - не на часі, не ра разі бо війна, яка при діючій владі, здається, ніколи не закінчиться.
п.с.матрьох та рашу ліпити не потрібно
Та не реву я• вчера в 10:45
Ответ дляПопа как у Кардашьян
п.с.матрьох та рашу ліпити не потрібно
Ви вже на Хрещатику?
Сунуся в чужі справи
• вчера в 10:53
https://www.youtube.com/live/ry14i96M-oU?si=Uu-7gkqS5CJ55T5V
Ашотакоя• вчера в 11:04
Ответ дляПопа как у Кардашьян
п.с.матрьох та рашу ліпити не потрібно
Тобто всі країни не нормальні? У Європі та Америці нормальна справа розганяти демонстрантів навіть з поліцією та використанням сили. Чи ви не знали?
Пустощі-веселощі• вчера в 11:05
та ви що тут не вистачає потужних советчіц, які будут кричати рашка напала, а наші не прєделах...умереть за них до последнего украинца...
БезникаяЯ• вчера в 11:18
Ответ дляМіряно-переміряно
о, так хонка Януковича уже не актуальна ?
хонка нервно курит в сторонке)))
Сунуся в чужі справи
• вчера в 11:21
Ответ дляПопа как у Кардашьян
п.с.матрьох та рашу ліпити не потрібно
В нормальних країнах така влада була б притягнута до відповідальності та відсторонено законодавчо ще на перших етапах такого ’безпредела’
Міряно-переміряно• вчера в 11:22
Ответ дляБезникаяЯ
хонка нервно курит в сторонке)))
да, но есть же ещё те, которые ролики снимают, специально едут туда, ахают, охают, в обморок падают от невероятного богатства и роскоши
Синиця у спідниці• вчера в 11:31
Ответ дляСунуся в чужі справи
В теорії то так, а на практиці хіба не вони (’нормальні’ країни) спонсори цього зеленого бенкета на наших кістках?
Лапка• вчера в 11:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
п.с.матрьох та рашу ліпити не потрібно
Бо люди стихійно не виходить, треба щоб їх вивели. На Майдани люди теж не самі виходили, були заклики, були трибуни, якби не було ’поводирів’ то всі порозбігалися і акції не були би масовими. Це ілюзія що люди самі виходять.
НаливайКа• вчера в 13:03
Ответ дляШкідлива молекула
Ужа 300 раз обсудили
Я ни разу не обсуждала. Впервые слышу
Шкідлива молекула• вчера в 14:36
Ответ дляНаливайКа
Я ни разу не обсуждала. Впервые слышу
Вы в бункере? Все новости об этом.
НаливайКа• вчера в 16:30
Ответ дляШкідлива молекула
Вы в бункере? Все новости об этом.
Нет, я дома
Новости сегодня видела только о последствиях ночной ракетной атаки