Залетна Я тут• сегодня в 08:28

Сніданок на схудненні 15

Самоучка• сегодня в 09:38
Ответ дляАнонім Секретар
Доброго ранку!
Сьогоднішній сніданок та вчорашній обід та вечеря.
А вы при чем?

Самоучка• сегодня в 09:38
Ответ дляРекламама
Что доброго в расхераченых домах и убитых людях?
Из церкви со службы пишете?
ПультОт_БМВ• сегодня в 09:39
Ответ дляГрабля
З хлібом то окремий прикол. Я коли була на схудненні то у мене при нормі жирів та білку постійно не вистачало вуглеводів. Тобто поки я не починаю додавати картоплю чи хліб, я не можу худнути. А організм закидає вуглеводи у м´язи. Росте м´язова маса, збільшується метаболізм, зменшується відсоток жиру. Я не зовсім розумію хімічні процеси, але з цифрами на сантиметрі не спорять.
у меня вчера был гарнир один картошка, другой макароны. Хлеб ем каждый день тоже) ржаной обожаю. 50-100 грамм в день. хочу минус 3 кг
автор Залетна Я тут • сегодня в 09:40
Ответ дляГореотума
Тут більша половина краще знає за вас))
Навіть по фото визначають, яка кава, що сиру 30 г - забагато
Самоучка• сегодня в 09:40
Ответ дляГореотума
Ви 5 років не кажете доброго ранку? Бо ж в когось в цей час кожного ранку воно не добре, на жаль((
Да, у меня в такие утра Меркюри в голове поёт ’шоу маск го ооооон’
ПультОт_БМВ• сегодня в 09:40
Ответ дляВолодарка мрій
Колбаса сейчас отрава,ветчина это же не мясо,это соевый продукт завуалирован под мясо
не. Там кусок свинины но его шпигуют раствором для сочности. это не соя
автор Залетна Я тут • сегодня в 09:41
Ответ дляАнонім Секретар
С колбасой Окрошку не ем, даже если бы и не следила за питанием))
Там сухой части 176 грамм на 130,2 калории и заливки 236 грамм на 37,8 калории. Итого 412 грамм на 168 калорий.
Очень выгодное блюдо. Присутствует и белок, и долгий углевод, и жир, и насыщаемость.
Теж зроблю на вихідних собі, чоловік поїхав на півтори тижні у відрядження, буду готувати лише собі і дітям.

Грабля• сегодня в 09:41
Ответ дляЗалетна Я тут
Про те що сир творог домашній ви самі писали. Це не по фото, це із ваших слів.
Володарка мрій• сегодня в 09:41
Ответ дляПультОт_БМВ
Думайте так,кусок свинины можете дома приготовить
Гореотума• сегодня в 09:42
Ответ дляВолодарка мрій
Можна купити з нормальним складом. Це ж не постійне вживання.
Отрава все практично якщо докопатись
автор Залетна Я тут • сегодня в 09:42
Ответ дляСамоучка
А вы при чем?
Ми тут ділимося ідеями, спілкуємося
автор Залетна Я тут • сегодня в 09:44
Ответ дляГрабля
В мене не домашній, покупний 5%. Я про брі писала, що весь час він комусь заважає - багато
Гореотума• сегодня в 09:44
Ответ дляГрабля
І 30 грам сиру забагато?))
автор Залетна Я тут • сегодня в 09:46
Ответ дляГореотума
І 30 грам сиру забагато?))
В мене сьогодні кисломолочного 170 г. Це про брі, чи моцарелу, сулугуні писали, що забагато. Потрібно 2 г сиру, під лупою відрізати і їсти.
Володарка мрій• сегодня в 09:47
Ответ дляГореотума
Отрава все практично якщо докопатись
Мясных изделий нет в Украине хороших,нет и все,такой же и сыр и масло
Гореотума• сегодня в 09:47
Ответ дляВолодарка мрій
Я просто знаю, що є. Але спорити з вами не буду
Грабля• сегодня в 09:52
Ответ дляЗалетна Я тут
То коментуйте під фото. Бо як вам щось радити, як ви пишете про одне, а їсте інше? Я дуже за вас вболіваю, щоб у вас вийшло. Я набрала 10 зайвих кг, у мене вийшло їх скинути. Пів року знадобилось зрозуміти чому не худну. А ще 4 місяці мінус 10 кг. І ось уже майже 4 місяці тримаю вагу майже без підрахунків. І на пасху теж вага трималась.
Акукарача• сегодня в 09:52
В каждую вашу тему спорщица заходит. Если человек худеет и при этом с голода на стены не лезет, значит все он делает правильно лично для него, каждому своё, смысл спорить.
Телячі ніжноСті• сегодня в 09:57
Ответ дляГрабля
Напишите как худели !)

Самоучка• сегодня в 10:02
Ответ дляВолодарка мрій
В свинине жира в 2 раза больше, чем белка
Володарка мрій• сегодня в 10:05
Ответ дляСамоучка
Зараз модно все рахувати ,потрібно їсти все в міру,не відрами ,як кажуть
Гірчинка• сегодня в 10:21
Ответ дляЗараз все скажу
Ну по ходу вы ж и не знаете , раз выставляете такой рацион на похудении )
Вы придираетесь. На фото вполне себе пп и можно похудеть, если соблюдать калораж. Вот я не худею, у меня такой завтрак + 2 яйца с помидором. Тут уже да, похудеть нормально сложно было бы, если бы я планировала.
Самоучка• сегодня в 10:25
Ответ дляВолодарка мрій
Если человек хочет добрать белок, не перебрав жира, то свинину однозначно исключать надо
Гірчинка• сегодня в 10:26
Ответ дляЗалетна Я тут
Моя мама все життя їсть багато хліба і великі порції, все життя в одній вазі - 60 кг +/-, в кожного свої особливості
Интересно. А по отцовской линии много полных в семье? Есть склонность?
Метелики на душі• сегодня в 10:35
Ответ дляАнонім Секретар
Доброго ранку!
тарелочки виллерой бох))
Метелики на душі• сегодня в 10:37
мой завтрак, правда я добавляю изолят в кашу
Грабля• сегодня в 10:42
Ответ дляАкукарача
Саме коварне в схудненні, це зриви. Мозок теж приймає участь в обміні речовин. І він не хоче щоб хтось худ. І тут головне під час схуднення не вбити метаболізм, бо потім є точка неповернення. Чим менше їж, тим більше вага бо кортизолу, набряки, рихле тіло, відсутність енергії.
автор Залетна Я тут • сегодня в 11:02
Ответ дляГрабля
Дякую за підтримку. Ви молодець, бажаю Вем втримати вагу
автор Залетна Я тут • сегодня в 11:05
Ответ дляГірчинка
Тато в свої 67 стрункий, його батько теж був стрункий, прабабуся, яку я пам´ятаю добре, була висока, з великою ногою, сухенька. Бабуся - була середня - тоді всі жінки такі були +/-
Гірчинка• сегодня в 11:40
Ответ дляЗалетна Я тут
Получается у Вас генетически нет склонности к полноте. Тогда легче должно похудение идти.