КрестьянинДиор• 16 июля 2021
Въезд в Турцию и Грецию только с вакциной?
Только что смотрела достопримечательности и увидела это предупреждение, это правда что в Турцию и Грецию только с вакциной?
КрестьянинДиор
• 16 июля 2021
Ответ дляНа-перекуре
Можете слушать гугл
Мне нужны достоверные факты, потому что собираюсь ехать за границу, не хочу неожиданностей
КрестьянинДиор
• 16 июля 2021
Ответ дляЯ такая наивная
фото
Нет, театр не при чем, я гуглила и другие города, то же самое написано.
Тем более пишут ’Поездки ограничены’
Греція.
Вимагається заповнення спеціальної форми PLF (форма пасажира) не пізніше за 24 до перетину кордону ().
Рекомендуємо заповнити PLF форму за 48 год. до вильоту.
Надання сертифікату про щеплення із зазначенням інформації, що минуло 14 днів з часу повної вакцинації проти Covid-19, кількості отриманих доз та дати їх проведення, АБО
Негативний результат лабораторного молекулярного тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію), АБО
Наявність негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття, АБО
Довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після перенесеної коронавірусної хвороби, видана державним органом або сертифікованою лабораторією (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).
Ці документи мають містити номер закордонного паспорта громадянина України, прізвище та ім’я латиницею згідно з даними закордонного паспорта.
Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком з 12 років.
Також всі вищезазначені довідки (сертифікати) можуть бути видані англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, російською мовами.
Після прибуття до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2.
У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.
* Допустимі вакцини: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca / Oxford, Novavax, Johnson + Johnson / Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
Туреччина.
пасажири, що прибувають з України до Туреччини зобов´язані надати один з перерахованих нижче документів:
Офіційний документ, випущений відповідними органами країни, про те що пасажир був вакцинований як мінімум за 14 днів до прильоту до Туреччини;
Документ про те, що пасажир перехворів COVID протягом останніх 6 місяців до в´їзду в Туреччину;
Експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений максимум за 48 годин до в´їзду;
Сертифікат про негативний ПЛР-тест на COVID, зроблений максимум за 72 години до в´їзду.
ПЛР-тести не потрібні дітям до 5,99 років.
КрестьянинДиор
• 17 июля 2021
Ответ дляMariya.s
Греція.
Спасибо вам большое за полезную и исчерпывающую информацию! Вы меня успокоили
КрестьянинДиор
• 17 июля 2021
Ответ дляСлепок стопы
Вот здесь смотрите достоверную информацию.
Спасибо, но если честно не особо понятна информация на этом сайте
Иванка Бур• 17 июля 2021
чтение надписей на заборе, коим является гугл, иожет привести к несвариваемости желудка
Викасикрет• 17 июля 2021
Автор, вчера - с Родоса. Делали тест, и главное, заполнить анкету не позже чем, за 24 часа и получить код.
КрестьянинДиор
• 17 июля 2021
Ответ дляВикасикрет
Вы тест делали только при выезде из Украины? В Греции не требовали делать?