КучМала• 17 июля 2021
Чому коли летиш на літаку ,враження ,що стоїш на місці?
Чому не відчувається швидкості в польоті?
Чашечка кофе• 17 июля 2021
Потому что вы движетесь равномерно, без ускорения. Да и пейзаж за окном, практически не изменяется. Когда же самолет будет взлетать или садится, то вы это обязательно почувствуете, так как в игру вступит ускорение
КучМала
• 17 июля 2021
Ответ дляGreen_Cat
Рекомендую проїхатись на карті - виникне питання чому на авто не відчувається швидкість
Я рада,що вам весело.
КучМала
• 17 июля 2021
Ответ дляЧашечка кофе
Ну так,при посадці і взльоті відчувається) і тільки
Чашечка кофе• 17 июля 2021
Ответ дляКучМала
Ну я вам написала. Можете при следующем перелёте почитать учебник физики
КучМала
• 17 июля 2021
Ответ дляGreen_Cat
От уже і Вам радісно стало
Та ви знаєте, не зубожіння фізики і біологією не перешкода для щасливого і вдалого життя. Тож не язвіть
Сумчатая кошка• 17 июля 2021
Ответ дляКучМала
Почему вы такая агрессивная, учитывая, что был такой простой вопрос у вас?
Будто это вопрос жизни и смерти, а мы тут ржём, как кони
Персонаж Аноним• 17 июля 2021
Ответ дляЧашечка кофе
Ещё можно дописать химию
Это уже тяжелая артиллерия
КучМала
• 17 июля 2021
Ответ дляСумчатая кошка
Не соромно чогось не знати і запитати.
А от краще б пояснили раз така розумна,а то фізика,хімія. В почни питати докладніше,то куди язик в одне місце засовується