ПриснитсяЖЕ• 22 июля 2021

Розіграші на інсайтах

Дівчата,хто купує на інсайтах, ви приймаєте участь в розіграшах? Наприклад,на Джордж, Маталан. Вони просять відгуки або опитування, і за це стаєш учасником розіграшу. Я сьогодні повелася на 1000£ від Джорджа, пройшла опитування, а вкінці треба було підтвердити,що я є законним резидентом Британії. Ну...я підтвердила...а тепер думаю, що буде,якщо я виграю? Вони ж просічуть,що я ніякий не громадянин, і що тоді? Заблокують мене? Затупила я напевно, тепер не знаю,як скасувати те все
Светка-пипетка• 22 июля 2021
Та забейте. Что самое страшное может случится? Вас исключат из розыгрыша? Задания акк?

автор ПриснитсяЖЕ • 22 июля 2021
Ответ дляСветка-пипетка
Не зрозуміла останнє речення. А з розіграшу хай виключають,аби не заблочили повністю
Под пытками• 22 июля 2021
Заблочать, зробите новий аккаунт. Ото проблема!
автор ПриснитсяЖЕ • 22 июля 2021
Ответ дляПод пытками
Точно,я і не подумала, дякую вам! Йду спокійно спати
ДА да да• 22 июля 2021
ой .. не выиграете ничего, не надо волноваться по этому поводу